Що там говорити, адже наше життя і здоров’я залежать не тільки від вітамінів, мінералів, мікроелементів, а й від тонкої, невидимої неозброєним оком енергії. Ця енергія циркулює в нашому тілі, підтримуючи його в оптимальному стані. *OK* Але якщо відбувається збій на тонкому плані, і енергія не в змозі правильно циркулювати, то виникає нездужання, хвороба. Всі ми знаємо, що є люди, які вільно чи мимоволі можуть забирати нашу енергію або порушувати її циркуляцію.

Способи енергетичного захисту

Отже, людина, насильно відбирає нашу енергію, всупереч усім законам взаємного енергообміну, опинившись поряд з нами.І ми з вами, що дають їй цю енергію, всупереч нашим бажанням, стаємо донорами мимоволі. Ясновидці, екстрасенси визначають таких людей на раз. А як нам з вами, простим людям, визначити, що ми поспілкувалися з енергетичним «шахраєм»?

Ознаки енергетичного вампіра

  • При спілкуванні з ним у вас виникає таке відчуття, ніби вам хтось (не обов’язково екстрасенс) намагається вселити сторонню, чужу вашому світогляду, думку, ідею;
  • Коли ваші очі зустрічаються, ви відчуваєте себе напруженим і вразливим без видимих ​​на те причин;
  • Під час діалогу з ним у вас без жодного приводу наростає роздратування, ви прагнете швидше закінчити розмову;
  • Після спілкування ви відчуваєте себе втомленим, розбитим і хворим.

Енергетичних паразитів астрологи, екстрасенси, ясновидці, як правило, ділять на декілька видів:

  • «обвинувач»
  • «плаче сестра»
  • «базіка»
  • «королева драми»
  • «вічне нещастя»

Не обов’язково ходити на консультацію до ворожки – вже по одній назві буває легко впізнати манеру спілкування. Також при розмові з людиною звертайте увагу на її манеру вести бесіду. Якщо ваш співрозмовник постійно ниє, скаржиться на життя, але не робить ніяких дій щоб щось змінити, можете не сумніватися: перед вами представник з роду енергетичних паразитів. ;D

Захистити себе від впливу таких людей можна за допомогою одного з 7 варіантів:

Енергетичний захист від вампіраСпособи енергетичного захисту: Розгадайте причину негативу

Якщо людина незадоволена своєю роботою, стосунками з близькими, то єдиний спосіб хоч якось довести свою спроможність – змушувати страждати оточуючих. Постійно скаржачись на свої проблеми, вони домагаються уваги, якої їм не вистачає.

Способи енергетичного захисту: Намагайтеся абстрагуватися

Намагайтеся абстрагуватися від тих емоцій, які виникають при розмові з таким небезпечним співрозмовником. З часом ви навчитеся управляти своїми емоціями.

Способи енергетичного захисту: Посмішка та байдужість

Якщо енергетичний вампір намагається почати неприємну для вас розмова, посміхніться і промовчіть. Головне – зберегти нейтралітет і не дати людині перевести свій негатив на вас. Виявляючи реакцію, ви даєте вампірові їжу і привід спілкуватися з вами знову і знову.

Способи енергетичного захисту: Застосуйте просту хитрість

Попросіть людину розповісти про щось хороше. Особливо це актуально, коли співрозмовник в сотий раз повідав вам, як він сходив до ясновидиці – і в нього все одно не підійшло тісто, або не дозріли помідори, або який він сам невдалий. Швидше за все, після вашого прохання розповісти про хороше, вампір втратить до вас інтерес.

Способи енергетичного захисту: Не дозволяйте використовувати вас

Не допомагайте всім підряд, оскільки деякі люди просто вами користуються. До того ж, постійне вислуховування негативу не принесе позитивного результату.

Способи енергетичного захисту: Повторюйте про себе: «Я люблю тебе, прости мене, дякую тобі»

Ця техніка працює, оскільки підсвідомо ви впливаєте на людину. У результаті «вампір» перестане відчувати до вас інтерес, оскільки він годується негативними емоціями.

Способи енергетичного захисту: Не мучтеся почуттям провини

При спілкуванні з енергетичними паразитами ви часто будете відчувати почуття провини, оскільки вам буде здаватися, що ви повинні допомогти вирішити проблеми співрозмовника. Проте, не можна перекладати цей тягар на себе. Енергетичні «шахраї» від вас цього не вимагають, хоча і насолоджуються видом ваших страждань.

Способи енергетичного захисту: Налаштуйтеся на позитив

Чим більше позитивних емоцій ви відчуваєте, тим менше у «паразитів» шансів впливати на вас.

Енергетичний захист

Чи корисно спілкування з енергетичним паразитом? *SCRATCH*

Виявляється, іноді й вони приносять користь. Так само, як і п’явка може висмоктати погану кров, «енергопаразит» звільняє всередині нас місце чомусь новому, чистому, свіжому, випивши разом з хорошою енергією щось непотрібне і зайве.

У наступних статтях, ми розповімо Вам, що таке езотерика, хіромантія і астрал, ворожіння на картах і що таке ворожіння на Таро, що таке фен шуй, як заробити гроші і як стати багатим. Безумовно, все це цікаво і це потрібно знати, але є й інші цінності, культура людини, це етикет, як себе вести в суспільстві і що дарувати, наприклад оригінальні подарунки, подарунки для чоловіків і подарунки на новий рік.

Залишити коментар

*

Вгору