Фен Шуй – це стародавня китайська наука, що досліджує вплив просторових об’єктів (предметів, їх форми, кольору, якості) один на одного і на людину. Вона також виробляє способи створення збалансованого навколишнього простору позитивно впливає на здоров’я людини, її сімейне життя, трудову діяльність.

Фен Шуй – це і наука і мистецтво, але ні в якому разі не магія і не містика. Хоча її теорії ще не були доведені жодним з відомих наукових методів, базисні принципи все-таки схожі з принципами квантової фізики і теорії відносності. *SCRATCH*

Що таке Фен ШуйЗакони Фен-Шуй дуже чіткі і систематизовані. Людині залишається тільки вирішити, які з цих численних законів застосувати. І тут не обійтися без інтуїції, напрацьованої досвідом.

Прості факти, підтверджені багатовіковими спостереженнями: люди піддаються впливу оточуючих предметів, навколишнього середовища. Кожен предмет (будівля, дерево, стіл, плита, телевізор) як сам по собі, так і у взаємодії з іншими предметами, в залежності від розташування в просторі, впливає на людину по-різному.

Практично всі люди облаштовують своє життя, використовуючи тільки свою інтуїцію, без застосування будь-яких спеціальних знань. І це дозволяє їм нормально жити.

Відомо, що якщо внутрішній світ людини змінюється, (самостійно, або під якимись зовнішніми впливами), то це призводить до змін у її зовнішньому оточенні.

По Фен Шую вірне і зворотнє.

Зміни у середовищі нашого проживання, тобто зміни в енергетичному полі життєвого простору – будинки, квартири, місця роботи призводять до зміни внутрішнього стану.

Змін в житті рідко кому вдається уникнути. Таких змін, що відбуваються навколо нас, дуже багато і кожне по-різному впливає на різних людей. Часто буває, що відбуваються зміни не залежать від нашої волі, і ми повинні їх приймати, навіть якщо інтуїція підказує протилежне. *YES* Трапляється і так, що ми самі робимо бажані нами зміни, а в кінцевому випадку виявляється, що краще б ми їх не робили.

Приклади змін по Фен Шую:

  • позаду Вашого будинку побудували вищий будинок, Вам це дуже не подобалося … а в результаті життя почало налагоджуватися;
  • підприємство, де Ви працюєте, активно розвиваючись, переїхало в новий просторий офіс. Начебто ніщо не загрожує Вашій посаді, все складається, як не можна краще. Але справи на підприємстві чомусь почали погіршуватися …;
  • купили нову квартиру в хорошому районі міста … а задоволення після переїзду немає;
  • поставили другі вхідні двері на сходовому майданчику для збереження добробуту сім’ї … він же почав погіршуватися;
  • купили нові меблі в дитячу кімнату … дитина стала гірше вчитися;
  • переставили для зручності перегляду телевізор … чоловікові на роботі запропонували більш високооплачувану посаду;
  • під час ремонту квартири змінили її планування … засиділися в дівах дочка, вирушила заміж;

Якщо Ваше життя влаштовує Вас, не ускладнюйте його, просто живіть далі.

Фен Шуй

У той же час, якщо Вам буде зрозумілий нижченаведений анекдот, і у Вашому житті часті такі моменти, то можна звернутися до Фен Шуй.

Приходить чоловік в магазин ялинкових прикрас, простягає продавцю коробку і каже:
– Я вчора купив у Вас гірлянди, так от – вони фальшиві, заберіть їх назад.
– Як фальшиві? Що, лампочки не горять?
– Горять.
– Може вони не блимають?
– Блимають.
– Так у чому ж справа?
– Вони мене не радують.

При правильному застосуванні принципів Фен Шуй у власному просторі, можна добитися балансу в оточенні і, як результат, отримати внутрішнє задоволення від життя (а це – матеріальне благополуччя, добре здоров’я, успіх у всіх справах …). 😉

Залишити коментар

*

Вгору