Основна проблема Стрільців у жовтні 2012 року буде полягати в необачності. Або когось з вашого оточення, або вашої. Хтось може постраждати, а розсьорбувати все доведеться тільки вам. Або ж взагалі це торкнеться вас безпосередньо. Стрільцям в жовтні 2012 року не варто сподіватися на суспільну підтримку, її або не виявиться взагалі, або вона буде безглуздою і недостатньою. Співчуття – це звичайно ж добре, але якщо справою ніхто не може вам допомогти, то воно у вашому житті взагалі ніякої ролі не грає.

Якщо у Стрільців раніше були сумніви у вірності своєї другої половинки, то вони в жовтні 2012 року можуть підтвердитися. Що ж стосується нових романів, то Стрільці у жовтні 2012 року Чорного Дракона ризикують проявити зайву довірливість в них і прийняти все те, що їм розкажуть, за чисту монету. Родичі Стрільців у вирішенні якихось загальних питань проявлять гіперактивність, так що ви, швидше за все, за ними просто не будете встигати.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Стрільців

Стрільцям в жовтні 2012 року Дракона від шляху найменшого опору краще відмовитися. Основна причина за твердженням гороскопу на жовтень 2012 року полягає в тому, що дійти до його кінця не вийде: так як зав’язнете десь рівно посередині. І зрозумієте, що не контролюєте ситуацію, не справляєтеся і не розумієте, чому і що відбувається. Також, в тому, що стосується термінових вимог, то перевіряйте їх на відповідність. Оскільки більшість з них або ж найбільш трудомісткі з них виявляться не обов’язковими зовсім.

Стрільці можуть виявитися жертвою погодних умов в жовтні 2012 року, тому потрібно звірятися як можна частіше з можливими перепадами тиску і прогнозом погоди.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Стрільців – 6, 7, 12, 14, 21, 24, 31

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Стрільців – 5, 11, 18, 23, 25, 26

Залишити коментар

*

Вгору