У Водоліїв жовтень 2012 буде місяцем авансів. Зараз Водоліям дається дуже багато, навіть набагато більше, ніж вони заслужили. І Водолії можуть порахувати, що це чисте везіння. Однак, це всього лише те, за що доведеться потім розплатитися. Як стверджує гороскоп на жовтень 2012 року, Водолії поки недостойні даних подарунків Долі, але можуть відповідати в перспективі. Так що Водоліям потрібно постаратися щосили.

Весь жовтень 2012 року у Водолія буде присвячений сім’ї і дому. У любовних відносинах Водолії будуть схильні до вельми надуманих ситуацій. Швидше за все, головна причина в тому, що їхнє життя недостатньо насичене різноманітними подіями і у вас дуже багато вільного часу. Через ваших родичів або знайомих Водолії в жовтні 2012 року Дракона можуть потрапити в дуже незручне становище.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Водоліїв

Можливо, перед Водоліями в жовтні 2012 року Чорного Дракона встануть питання, які безпосередньо будуть тісно пов’язаними зі сферою релігії, поїздками чи зарубіжними країнами. Погоджуйтеся! Ця можливість випаде знову не так вже й скоро, тому вам обов’язково варто спробувати. Навіть якщо це відволіче вас від чогось важливого або не зовсім в ваших правилах, або ж ви саме зараз не можете собі дозволити цього. Все можна вирішити, тільки треба трохи постаратися.

А ось в конфлікти Водоліям краще не вплутуватися, особливо в любовні та сімейні. Чию б сторону Водолії не зайняли, це не дасть зовсім ніяких гарантій, що колишні вороги через якийсь час проти вас не об’єднаються. І в цю ж мить пригадають, про кого і що ви говорили, а також кому не допомагали і заважали.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Водоліїв – 3, 6, 10, 12, 14, 22, 24

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Водоліїв – 2, 11, 13, 18, 20, 23

Залишити коментар

*

Вгору