Вас чекає серйозний, відповідальний і дуже непростий рік як стверджує гороскоп на 2012 рік. Робочі обов’язки доведеться поєднувати з домашніми справами – ваша присутність буде необхідно і тут, і там.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Водолія

Умовно 2012 можна розділити на два несхожих періоди. Перша половина року нагадує вічне будівництво: доведеться вирішувати питання розширення справи, її подальший розвиток. На цьому шляху належить зіткнутися з низкою труднощів. Звичайно ж, всі організаційні заходи зажадають серйозних фінансових вкладень, і в цьому плані особливо складні лютий, березень і квітень.

ВодолійЗв’язки з колегами з інших міст чи країн можуть розвиватися з перемінним успіхом – періодично вам буде здаватися, що всі закордонні справи знаходяться на межі зриву. Але це не так, просто потрібно більше часу і сил, ніж ви припускали спочатку. Крім цього, підприємцям і начальникам слід контролювати свої тили і своїх підлеглих. В організації службовця можуть йти зміни, що змусить його багато нервувати і метушитися. Непростими виявляться і відносини з начальством: можливо взаємне невдоволення один одним, але до серйозних конфліктів і до звільнення справа все ж не дійде. Можливо, всі причини криються в загальній, досить нестабільній ситуації в організації.

Друга половина року більш продуктивна. У цей період велика частина складних питань буде благополучно вирішена, і жити стане легше. Почнуть відновлюватися старі зв’язки, з’являться й нові знайомі. Ви станете більш контактні, і навколо вас з’явиться багато потрібних і корисних людей. Особливий успіх чекає людей творчих професій – їх популярність збільшиться, і справи швидко підуть в гору. І тільки закордонні або іногородні зв’язки можуть як і раніше доставляти багато тривог, і в цьому відношенні досить складні кінець червня, липень і жовтень.

У ці ж місяці підприємцям і начальникам слід приготуватися до перевірок.

Фінансова ситуація особливою стабільністю не відрізняється, гроші йтимуть практично постійно. У цьому відношенні складний весь рік, і особливо його перша половина. В одному випадку це пов’язано з розвитком бізнесу, а в іншому – з потребами сім’ї, дітей, близьких людей.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Водолія

Перша половина року може повністю піти на вирішення житлових проблем. Можливий великий ремонт або придбання квартири чи будинку, дачі. І в ряді випадків це може відбуватися в іншому місті або іншій країні. У більш скромному варіанті ймовірне придбання меблів або інших предметів, що прикрашають побут.

Гороскоп на 2012 рік для Водолія

Для закоханих найкращий час – друга половина року 2012 року. У цей період можливий бурхливий, цікавий роман, що буде радувати людей розчарованих і самотніх, але принесе багато проблем тим, у кого вже є пара.

У другій половині року вас будуть радувати діти – справи дорослих дітей підуть в гору, а маленькі можуть вести себе гідно, розумно і менше хворіти. У багатьох сім’ях з’являться діти або онуки.

Відносини з кимось із родичів продовжують залишатися нестабільними. В одному випадку ваша рідня буде переживати не кращі часи, в іншому – реальна серйозна сварка.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Водолія

Великих проблем зі здоров’ям не передбачається, але зірки настійно радять вам бути обережніше в поїздках і за кермом.

Залишити коментар

*

Вгору