Жовтень 2012 у Овнів пройде під знаком паніки і суєти. Овни часто будуть переживати через те, що у них немає можливості ніяк вплинути на обставини в своєму житті. Це часто буває через те, що люди, які це роблять і можуть зробити, вам подробиці не розповідають. Але це все через те, що Овни занадто панікують, як стверджує гороскоп на жовтень 2012 року. Варто робити те, що від вас залежить, потрібно зосередитися на повсякденних справах і варто постаратися розуміти більшість людей з першого слова, щоб не змушувати їх повторюватися двічі.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Овнів

У Овнів в жовтні 2012 року Чорного Дракона можуть часто виникати складнощі в тому, що стосується швидкої реакції в розмові і імпровізацій. Якщо у Вас є можливість підготуватися, то варто обов’язково нею скористатися: накидайте основні тези того, на чому б ви хотіли зупинитися, або ж під час іспиту віддайте перевагу письмовій відповіді на питання.

Жовтень 2012 вельми вдалий для зміни обстановки і для різного роду поїздок і подорожей. Завдяки цьому Овни можуть дещо зрозуміти і про інших, і про себе. І запам’ятайте: з боку видніше завжди.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Овнів – 2, 6, 11, 14,19, 26.

Несприятливі дні в жовтні 2012 року для Овнів – 3, 12, 18, 20,24, 25.

Залишити коментар

*

Вгору