Рік 2012 стане для вас таким собі кордоном в кар’єрі і в коханні. Готуються великі звершення, але шлях до них складний і тернистий.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Овна

Перша половина року – період результативний, але разом з тим досить складний.

Справа, розпочата влітку або восени 2011 року, буде йти з затримками і проблемами. Їх велика частина припаде на перші місяці – кінець січня, лютий, березень і квітень. У цей період вільні підприємці можуть зіткнутися з цілим рядом проблем.

Овен

В одному випадку виникнуть бродіння в колективі, дивно і непослідовно поведуть себе окремі підлеглі, і це загальмує протягом справ. В іншому варіанті доведеться зіткнутися з перевірками, юридичними проблемами, і це також негативно позначиться на розвитку бізнесу.

Можливі також проблеми з окремими високопоставленими персонами, викликані вашим незалежною поведінкою і небажанням робити те, що від вас на даний момент потрібно.

У службовця в першій половині року ймовірні проблеми як з колегами, так і з начальством. Не виключені зміни в колективі, тривалі і болісні. Дивно, але при всьому цьому власну справу або робота за наймом триватимуть і навіть приноситимуть непоганий дохід. Буде і везіння, і удача – їх можна очікувати приблизно в середині дуже непростого місяця березня. Ви побачите, як йдуть старі зв’язки, з’являються нові люди, коло спілкування постійно оновлюється.

У другому півріччі напруга почне спадати, однак не настільки, щоб можна було повністю розслабитися. У цей час у багатьох з’являться плани, пов’язані з відкриттям справи в іншому місті, іншій країні або з частими поїздками, діловими відрядженнями.

У другому півріччі найскладнішими місяцями можуть стати друга половина травня і майже весь серпень, кінець жовтня і листопад. Але будуть і непогані періоди, наприклад, червень, перша половина жовтня і грудень.

З грошима проблем не буде, вони будуть з’являтися досить регулярно і їх буде більше, ніж у недавньому минулому. Ці процеси вже пішли в другій половині 2011 року та в 2012 році отримають своє продовження.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Овна

У особистому житті, романтичних стосунках йдуть зміни, початок яким було покладено в минулому. І якщо в першій половині року можливі серйозні розбіжності з чоловіком, давньою пасією, то в другій половині року доведеться багато змінювати. Перед багатьма всерйоз постане питання – залишатися разом чи йти своєю дорогою.

Гороскоп на 2012 рік для Овна

Зірки радять не поспішати з висновками, хоча нових знайомих у вас буде предостатньо.

Дружні пари можуть разом вирішити складні життєві питання, закликаючи на допомогу мудрість і невмирущу любов.

Цілком реально придбання квартири, будинку, дачі. І в деяких випадках це буде пов’язано з переїздом в інше місто чи іншу країну.

Емоційно це дуже непростий рік – вплив Урану зробить вас занадто різким, недипломатичним і негнучким, не терпить заперечень. Це погано відіб’ється на всіх контактах – від дипломатичних до особистих. Пам’ятайте про те, що категоричність не завжди хороша, і якщо ви чимось незадоволені, зверніть увагу насамперед на себе.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Овна

У першому півріччі ваш енергетичний потенціал невисокий, можливе загострення старих хронічних захворювань або несподіване виявлення нових. Особливо обережними повинні бути люди, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту – їм необхідно подумати про дієту і остерігатися отруєнь. Друге півріччя таких проблем не принесе, з червня ваш енергетичний потенціал збільшиться, і навіть люди, які хворіють, швидко підуть на поправку.

Залишити коментар

*

Вгору