Імідж: робота над звичками, зовнішністю і мовоюІмідж жінки – це не тільки і не стільки ваша зовнішність, скільки стиль спілкування, жестикуляція, манери і т.п. Поради психолога говорять про те, що свій неповторний образ треба створювати, враховуючи такі чинники, як звички, зовнішній вигляд і мова. Зауважимо, що імідж необхідний не тільки, як прийнято вважати бізнес-вумен, але й педагогам, лікарям і навіть домогосподаркам – представниця будь-якої професії, що має власний образ, завжди буде вигідною відрізнятися від інших жінок.

Як вчать тренінги для жінок з формування іміджу, роботу над своїм образом варто почати, так би мовити, зсередини. Вставати з ліжка потрібно рано вранці, а не ближче до обіду, незалежно від того, чи ходите ви на роботу або сидите вдома, і починати день із зарядки, а не з сигарети. *OK* Зустрічайте людей променистою усмішкою, а не злісною гримасою – ваш поганий настрій ніколи не додасть вам балів в очах оточуючих.

Далі, необхідно прямо зараз відмовитися від деяких звичок. З сьогоднішнього дня навіть за хлібом в найближчий магазин ви не будете виходити нерасчесанною, в червоній майці, зелених штанах або рваних джинсах і стоптаних черевиках. Також ви більше не будете спізнюватися на зустрічі. І купувати одяг у кіоску на найближчому ринку.

Імідж

Жінка з іміджем в будь-який день виглядає ідеально. Ніяких зламаних нігтів і «стрілок» на колготках! Зверніть увагу, бездоганно ви повинні виглядати завжди, а не тільки на якомусь відповідальному заході. Тут вам прийдуть на виручку поради косметолога, стиліста, перукаря і інших фахівців.

Свою роль у вашому іміджі також зіграють правильна хода, постава і обов’язкова напівусмішка на обличчі. Можливо, поради психолога допоможуть вам визначити, яка хода, жестикуляція і міміка найбільш підкреслять саме той образ, який ви для себе обрали.

Імідж жінкиІ нарешті, варто пам’ятати – щоб скласти думку про нас, людині досить усього кілька секунд розмови. Приємний голос, правильна вимова і хороша артикуляція – необхідні елементи у формуванні іміджу жінки. Поради для дівчат – намагайтеся копіювати голоси, які вам подобаються, читайте вголос як мінімум по 10 хвилин кожен день, слухайте свій голос у записі – так легше буде зрозуміти і виправити існуючі помилки. ;D

Залишити коментар

*

Вгору