Ірина Дубцова і Марсель більше не пара Така новина не була несподіваною, так як ставлення молодого виконавця до співачки вже давно стало викликати питання у шанувальників Дубцової в соціальних мережах.

За словами самої Ірини спочатку все було просто казково. Марсель дуже красиво добивався співачку. Вони разом літали на гастролі, разом відпочивали в теплих країнах, навіть познайомилися з батьками один одного. Також співачка познайомила молодого чоловіка з сином, а це говорить про серйозні наміри. Тоді була і увага, і залицяння, і романтика.

Але через деякий час Віталій почав віддалятися, став байдужим і не уважним. Дійшло до того, що він міг просто проігнорувати побачення і не попередити. Мало якій жінці сподобається така поведінка, а знаючи характер Дубцової, взагалі дивно, як вона терпіла такі витівки хлопця. Розкол стався близько місяця тому, коли Марсель не забрав Ірину з аеропорту і не відповідав на дзвінки.

Близька подруга Ірини, яка була свідком їх відносин, каже, що хлопець став вести себе дуже капризно останнім часом, а така поведінка не личить чоловікові. У підсумку Дубцова вирішила поставити крапку. Співачка зізналася, що ці стосунки себе вичерпали.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору