Кім Кардашьян боїться народжуватиКім Кардашьян, перебуваючи на останньому місяці вагітності, зізналася, що страшенно боїться народжувати. Це пов’язане з минулим досвідом і післяпологовими наслідками. Суть в тому, що перша вагітність Кім, була не з легких. Пологи почалися на шість тижнів раніше терміну. І хоча перейми і момент народження не приніс зірці особливих неприємних відчуттів, так як їй зробили епідуральну анестезію, зате потім почалося справжнє пекло.

Як виявилося, у Кім плацента занадто сильно вросла в матку і не хотіла відділятися природним шляхом. Її лікареві довелося буквально «віддирати» її вручну. Зараз Кардашьян каже, що той біль витримати просто неможливо. Але все-таки, Кім залишилася дуже вдячна своєму лікарю за професіоналізм і швидку реакцію в настільки небезпечній ситуації. Незважаючи на всі старання акушера, частина плаценти все ж залишилася всередині і через деякий час, молодій мамі довелося пережити ще дві операції: одну для усунення залишків плаценти, іншу для видалення рубця.

Після такої інформації стало зрозуміло, чому у Кардашьян виникли проблеми з другою вагітністю. Зараз лікар заспокоює Кім, і стверджує що повторення такої патології вкрай малоймовірно.

Залишити коментар

*

Вгору