Біль у спині, мігрені, спазми шлунку все це додається до менструальних болей. Для багатьох жінок ці страждання тривають не тільки на період менструації, але і в перебігу декількох днів до і навіть пару днів після. Погане самопочуття може відняти два з чотирьох тижнів на місяць. На щастя, існує безліч способів, що полегшують симптоми, пов’язані з менструальним циклом.

  • Тепло. Вже давно доведено, що теплоЯк зменшити біль під час місячних ефективно знімає неприємні болі при менструації. Можна використовувати теплу ванну або грілку. Тривалість використання залежить від ваших відчуттів. Однак пам’ятайте, що хоч тепло і зменшує спазми, воно може збільшити кровотечу. Якщо вона у вас рясна, то про застосування тепла можна забути.
  • Ліки. Самий, напевне, простий спосіб впоратися з болем. Ви можете підібрати хороший засіб, яке підійде саме вам. Зверніть увагу на діючу активну речовину у складі ліків. Вибирайте, щось найпростіше, щоб уникнути побічних ефектів.
  • Дотики. Легке прогладжування живота допоможе послабити спазми. Кращим варіантом буде, щоб це робила кохана людина. Його дотики будуть набагато приємнішими. Також добре приглушує біль кішка. Її муркотіння сприяє розслабленню м’язів і заспокоює нервову систему.
  • Правильне дихання. Ляжте на ліжко. Закрийте очі і робіть повільні глибокі вдихи. Таким чином, ви насичує кров киснем, що в свою чергу зменшує біль. Також зосередившись на диханні, ви увійдете в медитативний стан, який допоможе вам відволіктися.
  • Музика. Послухайте улюблені твори. Це дасть можливість просто відволіктися від неприємних відчуттів.
  • Їжа. Їжте багато овочів і фруктів. Можете дозволити собі трохи темного шоколаду. Він спровокує вироблення ендорфіну, який притуплює біль.
  • Багато жінок радять не лежати, а навпаки рухатися під час менструальних болів. Це має поліпшити кровообіг внутрішніх органів. Але все залежить від інтенсивності болю.
  • Поцілунки. Вже давно багатьма дослідженнями доведено, що активні поцілунки здатні вгамувати навіть дуже сильний біль. Так що цілуйтеся на здоров’я!

Зменшити біль під час місячнихАле якщо біль занадто виснажливий для вас – зверніться до фахівця. Він проведе необхідне обстеження і призначить ліки, які будуть підходити конкретно вам. Не займайтеся самолікуванням.

Також не забувайте їсти перед прийомом препаратів, щоб уникнути виникнення проблем з травною системою.

Залишити коментар

*

Вгору