Чому люди цілуються?

Тому що це культивувалось культурою. Люди в усьому світі, потрапляючи в досить романтичну ситуацію, відчувають певну неусвідомлену необхідність цілуватися. Поцілунок – це одне з найбільш важливих, корисних і приємних відкриттів людства. Складається таке відчуття, що люди наче запрограмовані на поцілунок та пристрасно лише цього і чекають. Якщо це ви зрозумієте, тоді і будете одержувати набагато більше і самих пристрасних поцілунків, і неймовірне задоволення від них.

Користь поцілунків

Дана програма повторюється з дня на день. Люди бачать багатьох акторів, які цілуються в рекламі та в кіно, вони бачать безліч людей, що цілуються на вулиці міста, їм кажуть про те, що їхні друзі цілуються з тим-то і тим-то. Поцілунок у відомих ситуаціях в результаті сприймається як досить обов’язкова їх складова. Саме тому в багатьох романтичних ситуаціях в силу вступає певний підсвідомий стереотип, і люди часто відчувають майже непереборне бажання поцілуватися, незалежно від того, чи бажають вони цього насправді чи ні.

Що потрібно зробити, щоб мене хотіли цілувати?

У шведів є навіть одне чудове слово, яке перекладається як “до поцілунків що зве“. Дане поняття для них це – серйозна справа, ціла концепція. На Заході такого поняття зовсім немає. Про існування цього поняття вперше ми дізналися з реклами освіжаючих дихання цукерок і зубної пасти. Тому найкращий спосіб стати більш бажаним для поцілунків – стежити за власним диханням. Чистіть обов’язково зуби. Використовуйте полоскання для рота, навіть, якщо воно ефективне лише протягом години. А найголовніше – чистіть обов’язково язик. Це блискавично вбиває бактерії і добре освіжає його, усуваючи неприємний запах з рота і роблячи ваш подих приємним та чистим.

Чому люди цілуються

Але крім цих маніпуляцій, існує також безліч варіантів зробити себе набагато привабливішим для пристрасних поцілунків. Дуже мало людей це пам’ятають, проте вашій чарівності значно допоможе відмінне почуття гумору. Завчіть парочку гідних жартів і вставляйте їх час від часу в розмову.

Більш привабливими чоловіків роблять доброзичлива поведінка і високий зріст. Отже результатами останнього опитування, на Заході багато жінок віддають перевагу Вуді Аллена, а не Арнольду Шварценеггера, цінуючи більше гумор, чим дуже привабливу зовнішність. Більшість жінок (53%) віддають перевагу чисто виголеним хлопцям, однак великий відсоток з них (33%) на диво не відмовилися б періодично поцілувати неголеного. Молода жінка каже: “Коли чоловік неголений, то він сильно схожий на ковбоя, і мені шалено хочеться з ним втекти”. Можна спробувати прийти на побачення як-небудь неголеним. Жінці може це сильно сподобатися.

Як можна визначити те, на скільки добре ви цілуєтеся?

Ви дуже добре цілуєтеся, якщо вашому партнеру і вам подобається те, що ви самі робите. Слідкуйте за реакцією вашої коханої людини, коли цілуєте її. Якщо у вашої половинки дуже нудьгуючий вигляд, то можна з повною впевненістю стверджувати, що ви її взагалі не заводите. Якщо вона часто вибачається, потіє, червоніє, сміється і скрикує від задоволення … чи потрібно продовжувати? Вам варто навчитися читати кохану людину, як улюблену книгу. Це зовсім не важко. Необхідна лише крапелька здорового глузду.

Поцілунки

Іноді буває, що після поцілунку ваша друга половинка каже: “Ти чудово цілуєшся!” Іноді буває, що кохана людина тільки дивиться як уві сні і стогне. Люди можуть багато чого зіграти, проте майже ніколи не роблять ніколи цього, цілуючись.

За якими основними ознаками можна дізнатися, що ви зовсім не вмієте цілуватися?

Ось дев’ять важливих ознак того, що вам слід розвинути ваш навик цілуватися:

 1. Вона (він) говорить щось бридке, типу: “А картоплю ти так само вміло чистиш?”
 2. Вона (він) засинає.
 3. Вона (він) відволікається.
 4. Вона (він) не відповідає на ваші пристрасні поцілунки, надаючи вам всю ініціативу.
 5. У неї (нього) такий вигляд, ніби вона (він) читає досить нудну газету, поки ви її (його) цілуєте.
 6. У момент поцілунку вона (він) ніколи не втрачає контролю над собою, не погойдується, не стогне, не сміється.
 7. Після поцілунку вона (він) вся в слюнях.
 8. Вона (він) закриває рот під час поцілунку.
 9. Коли ви ретельно готуєтеся до поцілунку, ваша друга половинка виглядає досить переляканою, як ніби злочинець женеться за нею.

Що ж є самою величезною помилкою, коли цілуєшся з коханою людиною?

Саме найгірше, що ви можете зробити, – це забути про почуття вашої другої половинки. Поцілунок – це неповторне оральне задоволення, саме тому вам потрібно цілком сконцентруватися на особистих враженнях. Дане задоволення можна порівняти з неповторним задоволенням, яке ви можете отримати від вашої улюбленої їжі. Однак деякі люди настільки захоплені особистими враженнями, що запросто можуть забути про свого партнера. Але, кохана людина – це не ваша улюблена картопля фрі, у неї (го) є власні емоції, почуття та сподівання. Через це ви робите помилку, повністю ігноруючи їх.

Як же навчитися цілуватися набагато краще?

Самий елементарний шлях – дуже багато практикуватися. Практикуватися таким чином, як ви робите це, наприклад, граючи на піаніно або в футбол. Вправляючись в пристрасних поцілунках, ви не тільки доводите свій навик до автоматизму і професіоналізму, а й визначаєте, який саме поцілунок потрібен у тій чи іншій ситуації.

Тривалі поцілунки

Певні “просунуті” сучасні лікарі впевнені в тому, що поцілунки досить корисні і значно продовжують життя.

За їх твердженням, поцілунки:

 • можуть позбавити від гикавки (тривалі поцілунки)
 • підвищують пружність шкіри, можуть розгладити її
 • значно уповільнюють атеросклеротичні процеси
 • здатні зміцнити емаль зубів
 • служать дихальною гімнастикою свого роду
 • послаблюють сильні больові відчуття
 • запобігають стресу і заспокоюють нерви
 • можуть покращити роботу імунної системи
 • пробуджують оптимізм, підвищують життєвий тонус
 • добре стимулюють кровообіг

Справжні любителі цілуватися набагато рідше зустрічаються з хворобами шлунка, жовчного міхура, крові, порушеннями кровообігу, пародонтоз.

Три, чотири 20-секундні поцілунки здатні створити на весь день романтичний настрій. Якщо поцілунки відбуваються кожен день, то це може допомогти знизити трохи зайву вагу (приблизно на кілограм на рік).

Любителі цілуватися

Для здоров’я більш корисні тривалі поцілунки – хоча б по одній хвилині, а краще всього по три хвилини. При цьому іноді бажано дивитися один одному в очі.

А як же перенесення різноманітних інфекцій і бактерій? Оскільки дуже давно побутує думка, що абсолютно будь-які поцілунки сприяють поширенню різних інфекцій, які можуть скоротити життя. Захисники поцілунків вважають, що ризик заразитися при застуді через поцілунок не більше ніж 10%. В інших випадках ризик ще набагато менше, оскільки в слині повинні бути антитіла присутніх вірусів і мікробів.

Але, хто правий – противники або прихильники поцілунків – на сьогоднішній день поки що невідомо. Так що пристрасно цілуйтеся на здоров’я!

Залишити коментар

*

Вгору