Поцілунок це одна з таємних речей у взаємовідносинах двох коханих. Всі ми пам’ятаємо хвилювання і сум’яття першого поцілунку, незабутньо пристрасного поцілунку чоловіка дружини або ранкові цьомки своїх діток. Поцілунок – це прояв любові, яке дуже сокровенне і особисте, але королем в цьому питанні завжди залишався поцілунок взасос.

Особливість французького поцілунку

Поцілунок взасос завжди вважався самим ніжним проявом почуттів один до одного. Особливістю даного поцілунку в тому, що він дуже різноманітний, так як зміна положення голови призводить до абсолютно нових відчуттів.

Техніка поцілунку в засос

Коли ви хочете подарувати своєму коханому чи коханій незабутні відчуття, які піднесуть його на сьоме небо від щастя, то варто віддати перевагу чуттєвому і ніжному поцілунку за участю язика (саме таким є поцілунок в засос, на думку його творців французів). У виконанні такого поцілунку немає нічого складного. Щоб правильно його виконати, треба ніжно стикнутися з партнером губами і почати ними інтенсивно працювати. При цій інтенсивності, важливо зберігати м’якість губ і ніжність дотиків, коли ви відчуєте, що партнер вже розслабився, то можна додавати язик, який повинен плавно проникнути в рот партнера і стикнуться з його язиком.

Щоб поцілунок вважався правильним, ви повинні стикнутися з кінчиком язика свого партнера. Дуже важливо, щоб ваш язик був максимально делікатний і тільки ніжно стикався, злегка дражнив язик партнера. Язик не повинен господарювати в роті партнера (це прийнятно, якщо ви цілуєтеся з язиком), а тільки дратував своєю присутністю. Також важливо, щоб, крім язика, ви основну увагу приділяли саме губам. Цілувати губи треба при різному положенні голови.

Найпоширеніші помилки

Слово помилки застосовні тут тільки частково, так як навряд чи можна вважати помилкою прояв ніжності у вигляді поцілунку. Сам же поцілунок взасос, і його тривалість, залежить в першу чергу від досвіду. Іншими словами, чим більше ви цілуєтеся, тим яскравіше у вас відчуття в поцілунку. Звідси помилкою номер один можна вважати боязнь, що ви щось зробите не так. Тут важливо запам’ятати, що немає правил або еталонів, є тільки принципи, яких треба дотримуватися і цілуватися якомога частіше.

Поцілунок взасос

Другою найпоширенішою помилкою є те, що поцілунки закінчуються тільки на губах. Погодьтеся, дуже приємно відчувати, як цілують ваше тіло, при цьому крім губ вас балують ще дотиками ніжного язичка. При правильному виконанні на вашому тілі не повинні залишатися синці. Якщо після досить захоплюючої прелюдії з поцілунків в засос на вашому тілі залишилися відмітини у вигляді синців, то це говорить про недосвідченість і егоїзм вашого партнера.

Залишити коментар

*

Вгору