Французький поцілунок – це самий романтичний і чуттєвий поцілунок з усього різноманіття видів поцілунків. Американці його називають french kiss, а французи baiser amoureux (любовний поцілунок). Французький поцілунок полягає у контакті язиків, тобто один, який цілується, своїм язиком повинен торкатися рота або язика партнера.

Цей поцілунок :-* добре стимулює язик, губи і, взагалі, всю порожнину рота – ці зони дуже чутливі до подібних відчуттів. Найголовнішою особливістю французького поцілунку є те, що він може продовжуватися значно довше ніж будь-який інший. Французький поцілунок завжди був і залишається вічним символом палкого кохання.

Французький поцілунок

Для виконання хорошого французького поцілунку і отримання незабутніх відчуттів і насолоди від нього, важливо дотримуватися певних правил або простіше кажучи, опанувати «техніку французького поцілунку».

Французький поцілунок і його техніка

Зволожте губи. Сухі губи будуть трохи ускладнювати виконання поцілунку. Щоб зволожити губи досить легкого торкання язиком до ваших уст. Дівчата можуть використовувати бальзам для губ, це також допоможе зробити їх м’якими і гладкими.

Трохи нахиліть голову. При виконанні французького поцілунку, та й більшості інших поцілунків, необхідно злегка нахилити голову в сторону, щоб не зіткнутися носами або лобами, коли ваші обличчя будуть зближуватися. Тільки переконайтеся, що ви нахиляєте голови в різні боки.

Закрийте очі. Коли ви починаєте зближуватися з партнером, дивіться один одному в очі, але коли ваші обличчя вже зовсім поруч, закрийте очі. Це правило скоріше для естетичної краси, а деякі пари навпаки люблять цілуватися з відкритими очима.

Почніть зі звичайного поцілунку. Перед тим як почати цілуватися по-французьки, почніть з м’якого і ніжного поцілунку з зімкнутими губами. Потім переходьте до французького поцілунку, але відкривайте губи повільно, не поспішаючи.

Не тисніть на партнера. Не варто наполегливо і зухвало лізти язиком партнеру/партнерці в рот, поцілунок повинен бути приємним обом. *OK* Спочатку повільно прочиніть губи так, щоб одна з ваших губ була затиснута губами партнера/партнерки, а одна з її/його губ – твоїми. Відкривайте і змикається губи, а потім злегка оближіть губи партнерки/партнера, спробуй язиком легко і ніжно відкрити її/його рот. Так ви покажете, що хочете почати французький поцілунок. Якщо ваша дівчина/хлопець не проявили взаємності, то не потрібно наполягати на французькому поцілунку. Можливо, наступного разу ваша партнерка/партнер будуть готові.

Техніка французького поцілунку

Дослідіть язиком. Якщо ваш партнер дав зрозуміти, що готовий до французького поцілунку, то повільно відкрийте рот сильніше і спробуйте прослизнути своїм язиком в рот партнерці/партнеру. Язик – один з найбільш чутливих органів на тілі людини, тому факт дотику ваших язиків буде дуже приємним для обох. Але не варто перестаратися, не суньте язик занадто глибоко – це неприємно. Діяти язиком слід грайливо, м’яко, ніжно. Перші дотики повинні бути дуже ніжними, якщо ваш партнер захоче більшого, то вона/він дасть вам зрозуміти це.

Не поспішайте. У французькому поцілунку, на відміну від пристрасного поцілунку, слід робити все не поспішаючи. Повільно і ніжно досліджуйте рот один одного.

Експериментуйте. Поцілунки не бувають однаковими, один ніколи не схожий на інший. Якщо перший поцілунок був відмінним, то не факт, що наступний буде таким же, але він може бути нітрохи не гірше. Включайте фантазію і намагайтеся додавати різноманітності. Пробуйте іноді цілувати глибше, а іноді приділіть більше уваги язику або губам, варіюйте тривалість поцілунку.

Обговоріть поцілунок. Можете поговорити з партнером і дізнатися, що йому більше сподобалося, а що менше – це допоможе поліпшити вашу техніку французького поцілунку і отримувати обом значно більше задоволення.

Займіть руки справою. Під час поцілунку ваші руки не повинні бовтатися без діла. Спробуєте погладити спину або плечі партнера. Можете ніжно торкатися волосся, обличчя, шиї або просто обійняти свого коханого/кохану.

Слідкуйте за мовою тіла партнера. Спостерігайте як ваш партнер реагує на поцілунок *KISSED* , це допоможе вам зрозуміти що ви робите не так або що їй/йому дуже подобається. Якщо дівчина/хлопець почне відсуватися, значить їй/йому не комфортно і поцілунок слід припинити або спробувати змінити. Якщо ж ти почуєш стогін або зітхання – це сигнал того, що твій французький поцілунок такий як треба. Хороший поцілунок – це коли обом приємно і добре, не варто тільки брати, треба ще й давати. Звертайте увагу як ваш партнер/партнерка вас цілує, це може вам дати підказки що саме йому/їй подобається.

Практикуйтеся. Ніяка теорія не має сенсу без практики, як кажуть, один практик коштує двох теоретиків. Тому практика, вдосконалюйте свою техніку французького поцілунку і знаходите свій стиль.

Особливість французького поцілунку

Наостанок хочеться побажати вам, завжди бути відкритими у своїх почуттях перед партнером і насолоджуватися з ним кожним поцілунком, особливо французьким.

Залишити коментар

*

Вгору