Скоро почнеться сезон купальників, а зимовий запас жиру ще добре помітний у нас на тілі і ніяк не хоче танути як сніг. Тоді потрібно зайнятися собою прямо зараз, щоб літом не боятися вийти у модному купальнику на пляж.

Спалювання жиру на руках

Робіть гімнастику для плечового пояса (підйоми руки вгору і в сторони, відведення назад, обертання, схрещування, махи) з максимальною кількістю повторів.

Спалювання жиру на руках

Виконуйте вправи в 3 підходи по 8-12 разів з 30-секундним відпочинком між ними.

Початкове положення (в. п.) – притуліться спиною до стіни, опустіть руки, коліна злегка зігніть. Відштовхніться руками від стіни так, щоб стикатися з нею тільки долонями. З силою натискайте ними на стіну, напружуючи м’язи рук, а потім розслабляйте їх.

І. п. Встаньте на середину довгого шарфа, стисніть його кінці руками. Спирайтесь спиною об стіну, присядьте так, щоб стегна утворили з нею прямий кут. Лікті зігніть під прямим кутом і притисніть до корпусу, долаючи опір шарфа, тягніть його кінці вгору.

І. п. Стоячи, ноги на ширині плечей, руки з гантелями злегка зігнуті в ліктях, підніміть руки в сторони потім опустіть вниз!

Дуже ефективні для спалювання жиру рук місцеві обгортання, наприклад з глиною, травами, а також масаж від кінчиків пальців до надпліччя. За один сеанс такого масажу окружність руки може зменшитися на 0,3-0,5 см.

Спалювання жиру на спині

2 рази на тиждень робіть вологе обгортання, щоб прискорити спалювання жиру.

Розстеліть в довжину на ліжко байкову або вовняну ковдру, опустіть чисте простирадло в воду (30 С) відіжміть, щоб з неї не капала вода, і розстеліть поверх ковдри, відступивши від верхнього краю на 5 см.

Спалювання жиру на спині

Заверніться в простирадло від шиї до пахв. Сховайтеся під байковою ковдрою, а поверх нього накрийтесь звичайною ковдрою. Через кожні 2-3 процедури знижуйте температуру води на півградуса, з часом довівши до 20 ° С.

Спочатку вам буде холодно, але через 10-15 хвилин кров дійде до підшкірних судин і стане жарко, як у лазні – і ефект той же.

Поступово подовжуйте процедуру, довівши до години. Завершивши її, встаньте під теплий душ, випийте чаю і відпочиньте в ліжку.

Красиве обличчя

1. 1-2 рази на день протирайте обличчя кубиком льоду – замороженим настоєм м’яти, ромашки, приділяючи особливу увагу контуру обличчя.

Холод робить ефект підтяжки, знімає набряклість (цю дію підсилюють рослинні компоненти), активізує енергетичні процеси в клітинах (в тому числі і спалювання жиру), тонізує мімічні м’язи, які служать каркасом для шкіри.

Красиве обличчя

2. Парова ванночка допоможе “витопити” з-під шкіри зайвий жир, а головне – вивести на поверхню рідину, яка затрималися в тканинах, через яку обличчя виглядає одутлим.

Робіть її 1-2 рази на тиждень (процедура протипоказана, якщо судини розташовані близько до шкіри). Залийте літром окропу 2 ст. ложки взятих порівну зелені кропу і квіток та листочків мати-й-мачухи. Накиньте на голову махровий рушник і потримайте обличчя над паром 15-20 хвилин.

3. Зробіть ставку на контрастні процедури – гімнастику для підшкірних судин. Вмиваючись вранці, спочатку 30-40 разів сполосніть обличчя гарячою водою (42-45 ° С), потім стільки ж холодною (20 ° С).

4. Виконуйте аеробіку для шийних і мімічних м’язів, від яких залежать контури обличчя. Злегка витягніть губи, притискаючи куточки рота до зубів. Повільно стягуйте губи до центру. Потім посуньте стислі губи по 3 рази вліво і вправо. Посвистіть, притиснувши куточки рота до зубів. Потім надуйте щоки.

Залишити коментар

*

Вгору