Кріс Претт вирішив написати мотивуюче повідомлення у себе в  Instagram, щоб поділитися своїм успіхом і простимулювати своїх шанувальників добиватися власної мрії.

Кріс Претт в захваті від своєї роботи

Він виклав фото вигляду порожньої дороги і написав: «Це 3.20 ранку. Я приїхав на роботу в 6.45 ранку вчора. Іноді я працюю 61 годину поспіль, а іноді навіть 77 годин. Але я абсолютно впевнений, що всі мої старання окупляться. Я отримую шалений позитивний заряд від того, що роблю. Зі мною працює найкраща команда, яку можна тільки побажати. Всі вони просто нереально круті! Я вже не можу дочекатися, щоб знову повернутися на майданчик і зробити ще більше

Незважаючи на божевільне робоче навантаження і очевидну недостачу сну, Кріс не скаржиться. «Я роблю те, що люблю. Я навіть не можу назвати це роботою. Мені весело»,- сказав актор. Претт говорить, що, незважаючи на те, що зйомки іноді вичавлюють з нього останні сили, він втілює в життя свою мрію. Адже коли, 15 років тому він, так само як і багато хто, рахував копійки, і не уявляв, як жити. Але Претт все-таки домігся успіху. Також, Кріс порадив всім ніколи не впадати у відчай і йти за своїми бажаннями.

Залишити коментар

*

Вгору