У нашому житті бувають такі ситуації, вплинути на які ми не можемо. Наприклад, якщо у людини офісна робота, вона навряд чи може відмовитися від щоденного багатогодинного просиджування за комп’ютером. Але в його силах зменшити негативний вплив, який чинить комп’ютер. Для цього необхідно робити невеликі перерви, легку зарядку для очей і т. д.

Як не залишити здоров'я на роботі.

У людини, що працює, часто буває гастрит, який виникає через неправильне харчування  і відсутність режиму. Ми нерідко замінюємо повноцінний обід частими чаюванням і перекусами з солодощами, що призводить до небажаного збільшення ваги. Повнота і надмірне вживання солодкого може призвести навіть до цукрового діабету. У найбільшому ризику ті люди, у яких бували випадки цієї хвороби серед родичів. Діабет другого типу частіше проявляється вже в зрілому віці, в більшості випадків саме через неправильне харчування. Щоб уникнути несприятливих наслідків, потрібно слідувати декільком порадам:

  • Візьміть собі за правило витрачати обідню перерву на повноцінний обід.
  • Вдома обов’язково потрібно вранці повноцінно снідати. Увечері допускається легка вечеря. На роботі обов’язково обідайте! А ось кількість перекусів слід зменшити до двох. Перший між сніданком і обідом, другий обов’язково між обідом і передбачуваною вечерею. Таким чином ви наблизите свій організм до одного з дієтологічних стандартів – п’ятиразового харчування.
  • Для перекусів найбільше підходять низькокалорійні продукти, такі як мюслі, нежирні йогурти та фрукти, особливо апельсини та яблука.
  • Замінити солодке можна цукатами і сухофруктами. Вони мають чудовий смак, але при цьому містять мінімум калорій. Іноді можна поласувати і шоколадом, але за умови, що він буде гірким, а не білим або молочним.

Регулярне недосипання – це всім відома проблема. Втома, пов’язана з недосипанням, накопичується і може перерости в проблеми, наприклад, зниження імунітету і прояв хронічних захворювань. Постійне недосипання призводить і до зайвої ваги, так як організм людини намагається за рахунок харчування компенсувати собі недоотриману енергію, яку він отримує зі сну.

На сон необхідно відводити не менше семи годин, плюс близько півгодини на засинання. Лягати краще всього до півночі, якщо щодня лягати спати годин в одинадцять, а вставати о сьомій, то в організмі виробиться звичка висипатися за цей період часу. Тоді на роботі ви будете почувати себе легко і ваша працездатність буде вище, при цьому не впливаючи на ваше здоров’я.

 

Залишити коментар

*

Вгору