Ксенія Собчак, під час ексклюзивної фотосесії для американського Harper’s Bazaar, заплела собі косу як головна опозиціонерка України Юлії Тимошенко.

Ксенія Собчак для фотосесії Harper's Bazaar постала в образі Юлії Тимошенко

Ці фотографії опубліковані до статті з такою назвою: «Від тусовщиці в супротивниці Путіна».

У своєму інтерв’ю Ксенія розповіла як жила в світі знаменитих і багатих. А також сказала, що зовсім не соромиться свого бурхливого минулого, оскільки їй було тоді всього лише 20 років.

Ксенія Собчак для фотосесії Harper's Bazaar

Ксюші з часом захотілося творити добро, однак банальної благодійності їй було мало. Знаменита телеведуча зрозуміла, що її місце серед протестуючих саме тоді, коли з’явилися акції протесту.

«Я одна з найвідоміших людей в Росії. Можливо, це не скромно, але правда. Мій рейтинг в Росії – третє місце після Путіна і Медведєва. 96 відсотків росіян впізнають мене», – так заявила телеведуча Ксенія Собчак.

Ксенія Собчак постала в образі Юлії Тимошенко

Разом з тим не забула згадати, що вона на пост президента зовсім не претендує. Швидше за все, боїться повторити долю української опозиціонерки Юлії Тимошенко.

Хоча на скільки це правда, не відомо. Зовсім недавно Ксенія Собчак повідомила про своє весілля, може бути це теж черговий піар-хід скандальної телеведучої.

Залишити коментар

*

Вгору