Ліам Нісон на днях дав зворушливе інтерв’ю про свою загиблу дружину. Його любовна історія з Наташею Річардсон була ніжною і схожою на казку. Не менш чарівним було і їхнє весілля в далекому 1994 році, яке проходило в Північній Ірландії.

Ліам Нісон розповів про свою дружину

«За моєю спиною Наташа брала уроки співу. Коли весільна церемонія закінчилася, і ми разом з гостями перемістилися щоб почати вечірку, Наташа вихопила у ведучого нашого торжества мікрофон, і почала співати. Це було чарівно. Я не міг повірити в те, що моя кохана зробила це для мене!»,- розповів Нісон.

Відносини двох блискучих акторів були по-справжньому щирими. Ліам і Наташа виростили двох синів: Майкла, якому 20 і Даніеля, якому 19 років. Але, на жаль, Річардсон не стало у 2009 році через трагедю на гірськолижному курорті. Під час невдалого спуску Наташа занадто сильно забила голову. У лікарні лікарі констатували в жінки смерть мозку, і Лиаму довелося зробити відчайдушний вибір. Він дав згоду на відключення системи життєзабезпечення, яка підтримувала життя Наташі. Також сім’я дала згоду на вилучення органів у Річардсон. Пізніше Нісон скаже: «Вона знає, як я її люблю, і зараз частина її є в багатьох врятованих людях. Думаю, Наташа хотіла б цього».

Залишити коментар

*

Вгору