Весілля – це, напевно, самий знаменний день, провісник нового життєвого етапу. Вільне незамужнє життя закінчується, тому потрібно його проводити гідно. Саме з цією метою і був придуманий день напередодні весілля – дівич-вечір. Раніше прощання з дівуванням влаштовували вдома, або навіть в лазні. Наречену повинні були обов’язково попарити і обмити. Подруги нареченої розплітали їй косу – символ холостого життя. Всі співали, танцювали і ворожили. Але сучасним молодим дівчатам це все вже не цікаво. Багато хто з них просто влаштовують клубну вечірку і «відриваються» по повній. Але цей день повинен запам’ятатися на довго, тому непогано б його провести не просто весело, а ще й цікаво.

Багато хто замислюється, коли саме краще провести цей захід. Це можна зробити напередодні весілля, але тоді нареченій треба бути дуже стриманою, адже назавтра треба бути «як огірочок». Якщо все ж хочеться відірватися на всю котушку, то найкраще влаштувати дівич-вечір дня за два-три до одруження. Адже невиспана і опухла наречена – це досить непривабливе видовище.

Як провести дівич-вечір Запрошувати на свій дівич-вечір наречена вправі кого завгодно, але тільки вибираючи запрошених з прекрасної половини людства. Найкраще покликати своїх близьких подруг, але можна і однокласниць, однокурсниць, знайомих або колег з роботи, з якими спілкування більш-менш тісне. А от кого точно не варто кликати, так це неприємних вам людей. Це тільки ваше свято, тому лише вам вирішувати, хто його гідний провести разом з вами.

Провести дівич-вечір можна в різних місцях:

  • Самий простий і економний – це піжамна вечірка вдома. Запросіть своїх подруг, нехай вони захоплять з собою зручний одяг, приготуйте закуски, коктейлі і відривайтеся на всю.
  • В клубі або кафе можна не тільки розважитися, але й потанцювати. Якщо хочеться отримати більш гостренькі емоції – вибирайте таке місце, де в програму включений чоловічий стриптиз.
  • Так само ви відмінно проведете час і в барі караоке, влаштувавши між собою співочий поєдинок, для якого наявність голосу зовсім необов’язкова. Головне – взяти з собою гарний настрій.
  • Поїздка на природу принесе вам безліч позитивних емоцій. Не любите рибалити та не любите возитися з шашликом? Оренда будиночка на турбазі як раз для вас!
  • Відвідайте сауну або лазню. Хто сказав, що в лазні пити пиво і їсти рибу можна тільки чоловікам?
  • Замовте шикарний лімузин, море шампанського і просто насолоджуйтеся поїздкою по місту.

Провести дівич-вечір

Яким би не був ваш вибір місця для проведення свого свята, головне, щоб вам було комфортно і легко, цікаво та весело. Щоб ваш вечір або уік-енд не перетворився на банальну пиятику, приготуйте заздалегідь кілька цікавих конкурсів для своїх гостей, заохочувальні подарунки для переможців, маленькі сувеніри для всіх гостей на пам’ять тощо. Не забудьте про фотоапарат! Якщо ви відзначаєте дівич-вечір в межах міста, ви можете запросити фотографа, щоб не відволікатися і не відволікати подруг від веселощів.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору