Після теплих літніх днів чимало спокусниць помітять на своєму обличчі прояви старіння. Для тих, хто молодий – варто приділити увагу омолоджуванню обличчя в домашніх умовах, а ось у кого вже відбуваються вікові зміни варто задуматися про ліфтинг обличчя.

Ліфтинг обличчя

Процедура ліфтингу дозволяє не тільки підтягти контур обличчя, але омолодити його вигляд і повернути колишню свіжість та пружність шкірі.

Суть ліфтингу обличчя

Ліфтинг, за своєю суттю – це підтяжка шкіри на тій частині тіла, яку ви хочете поліпшити. Найчастіше роблять ліфтинг обличчя, шиї і області декольте. Крім цього, салони і клініки естетичної медицини пропонують процедури ліфтингу для сідниць, стегон, рук і живота.

Суть ліфтингу обличчя

Процедури ліфтингу обличчя можна проводити і в умовах салону, а от з іншими частинами тіла все ж варто звертатися в спеціалізовані клініки. Причин для цього декілька:

  1. По-перше, ліфтинг обличчя це не складна процедура, яку в салонах виконують вельми часто і дають якісні результати, але навіть перед цією процедурою варто пройти обстеження стану здоров’я в клініці.
  2. По-друге, якщо ви плануєте зробити інші процедури, крім ліфтингу обличчя, то зверніться до фахівців медиків, які після обстеження зважать доцільність проведення даної процедури у відповідності з вашим здоров’ям.
  3. По-третє, варто розуміти, що ліфтинг обличчя це кардинальна міра, і якщо є можливість використовувати більш м’які методики, то варто віддати перевагу саме їм.

Види ліфтингу обличчя

Найпростішим і найпоширенішим видом ліфтингу можна вважати міні-ліфтинг обличчя. Для такого ліфтингу в прейскурантах салонів і клінік є багато термінів, які вказують саме на частину обличчя, яка буде підтягуватися, наприклад, ліфтинг брів, ліфлінг куточків губ, ліфтинг мімічних зморшок. Всі ці різновиди можна віднести саме до міні-лифтингу обличчя, так як операція має на увазі мінімальне втручання і мінімальний термін реабілітації.

Види ліфтингу обличчя

Радіохвильовий ліфтинг – це один з нових видів ліфтингу обличчя, який найчастіше пропонують салони. Це дуже ефективний спосіб омолодження обличчя, який застосовують при ранніх проявах проблеми.

Для дам у віці, які активно стежать за своєю шкірою можна порекомендувати лазерний ліфтинг обличчя. В основі цього методу лежить те, що в глибини шкіри інфрачервоним випромінюванням прогрівається колаген, який і запускає процеси роботи клітин, які почали затухати, що дає можливість організму омолодитися.

І останній вид ліфтингу – це ендоскопічний ліфтінг обличчя, який виконують в умовах клінік пластичної хірургії. Цей вид ліфтингу за своєю суттю є операцією, яка вимагає наркозу, але дозволяє кардинально змінити ситуацію.

Залишити коментар

*

Вгору