Ерозія шийки матки – це досить поширене захворювання. З ним стикається практично кожна друга представниця слабкої статі. Протікає ця хвороба майже безсимптомно, тому дізнатися про неї можна тільки після ретельного обстеження.

Лікування ерозії шийки матки в домашніх умовах

На сьогоднішній день медицина пропонує тільки один метод лікування – припікання тканин шийки матки. Процедура не завжди буває безпечною, до того ж вона досить болюча. Тому багато жінок вважають за краще скористатися альтернативним варіантом лікування і вдаються до допомоги народної медицини. Тільки в цьому випадку треба враховувати, що на таке лікування піде досить багато часу. Необхідно всі процедури робити регулярно, виключивши повністю статеві контакти. В іншому випадку всі старання будуть марними.

У даній статті представлені кілька найпоширеніших народних рецептів для лікування ерозії шийки матки:

1. Найпоширеніші ліки – масло обліпихи. Воно володіє відмінними регенеруючими і загоюючими властивостями. Щоб використовувати масло обліпихи, необхідно дочекатися закінчення менструації, і приблизно на третій-четвертий день ввести рясно змочений в маслі тампон в піхву. Процедуру треба виконувати перед сном, залишаючи на всю ніч тампон, а вранці його видалити. Курс такого лікування повинен бути не менше дванадцяти щоденних процедур.

2. Для боротьби з ерозією в кінці весни або ж влітку можна використовувати звичайну кропиву. Необхідно промити і подрібнити листя молодої кропиви, а соком, отриманим з рослини, просочити тампон і ввести на сім-десять хвилин у піхву. Виконувати процедуру можна в будь-який час доби, тільки враховувати, що курс такого лікування не повинен бути менше трьох тижнів. Починати їх краще відразу після закінчення місячних. Сік кропиви обов’язково повинен бути свіжим, а не заготовленим про запас.

3. Ще одним ефективним засобом вважається мед з алое. Щоб приготувати суміш, необхідно використовувати листя рослини, якому не менше трьох-п’яти років. Підійдуть найкраще самі Лікування ерозії шийки матким’ясисті нижні листки алое, акуратно зрізані, промиті теплою водою, загорнуті в марлю. Їх необхідно помістити в холодильник на пару днів. Після цього листя пропускають через м’ясорубку і змішують з медом, в пропорції два до одного. В отриману кашку треба вмочити тампон, який ввести в піхву перед сном, залишаючи його на всю ніч. Курс лікування таким засобом повинен становити чотирнадцять днів. Зберігати кашку в холодильнику можна не більше трьох днів. У разі більш тривалого зберігання засіб втрачає свої цілющі властивості.

Залишити коментар

*

Вгору