Порушена робота щитовидної залози досить Лікування щитовидної залози травамипоширене явище. Такі порушення призводять до поганого настрою, апатії і зниження працездатності. Лікування цієї хвороби повинно бути своєчасним, так як запущена форма може стати причиною збоїв роботи інших, не менш важливих органів організму. До медикаментозної формі лікування пропонується доповнення у вигляді народної медицини. Але починати лікуватися травами можна тільки після консультації лікаря і проведення всіх необхідних аналізів.

Народне лікування рекомендує деякі трав’яні збори:

З однієї частини звіробою, а також кореня оману і плодів горобини. Три столові ложки цієї суміші заварити літром окропу, близько п’яти хвилин прогріти на вогні і настоювати дванадцять годин. Приймати тричі на день за півгодини до їжі.

Для відвару треба взяти по одній частині суниці, чебрецю, горобини, підмаренника, кульбаби і трави мокриці. Столова ложка такої суміші заварюється склянкою окропу і настоюється півгодини. Випивати за раз під час сніданку.

Лікування щитовидної залози
Треба взяти по одній частині плодів шипшини, дягелю, трави чистотілу і звіробою а також кореня солодки. Три столові ложки цієї суміші заварити літром окропу, трохи потримати на вогні і настояти в термосі приблизно дванадцять годин. Приймати тричі на день (за півгодини до їжі).

У лікуванні щитовидної залози допомагають широко відомі трави:

Настоянка з кореня перстачу білого готується таким чином: двісті грамів сухого кореня, добре подрібненого, залити літром теплої горілки. Настояти необхідно три тижні, після чого процідити. Додати води до того об’єму, який був перед настоюванням. Приймати чайну ложку такої настоянки, розведеної водою в одній четверті склянки за півгодини до сніданку і обіду.

Дві столові ложки кропиви залити 1,5 склянками окропу, настояти близько години і процідити. Зберігати тільки в холодильнику, приймати чверть склянки настою тричі на день за тридцять хвилин до їжі).

Лікування порушеної щитовидної залози травами

Столова ложка пустирника заливається окропом (один стакан) і кип’ятиться, але тільки на водяній бані, приблизно п’ятнадцять хвилин. Охолоджують і проціджують, доводять до початкового об’єму додаванням кип’яченої води. Приймається по одній третині склянки, безпосередньо перед їжею, двічі в день.

Яким би корисним не було народне лікування, не варто забувати, що це лише доповнення до головного і основного лікування, яке може призначити лише лікар. Не рекомендується ігнорувати похід в медичний заклад, так як лікування одними травами не принесе повного результату, і навіть може стати причиною втраченого часу.

Залишити коментар

*

Вгору