Цілющі властивості звіробоюЧим корисний звіробій? Протягом багатьох років його активно використовують у народній медицині. Але в останні роки і фармакологічні компанії почали розробляти ліки на основі звіробою.

Доведено, що звіробій є ефективним препаратом для лікування депресії та інших психічних розладів. В даний час дослідження ведуться вченими різних областей, щоб визначити, чи може ця трава бути корисною для пацієнтів, які страждають на хворобу Паркінсона.

Звіробій має кілька основних цілей в гомеопатії. ЗвіробійЯк правило, в числі інших властивостей, лікарі призначають ці ліки для лікування тілесних ушкоджень, але звіробій відомий також своїми заспокійливими якостями. Медичне застосування для пацієнтів, які мають будь-яку рану або травму, або яким щойно зробили операцію, звіробій надає заспокійливу дію на пошкоджені нерви.

У народній медицині, вся рослина – звіробій, використовується. Траву, як правило, збирають протягом літа, коли вона цвіте жовтими квітами. Після збору, свіжу рослину подрібнюють на дрібні шматочки, і потім вимочують у спиртовому розчині. При бажанні його розбавляють в бажаних пропорціях.

Найчастіше, звіробій призначають для полегшення різких болів, пов’язаних з нервовою системою, а також для лікування будь-якої травми нерва – наприклад, після будь-якої операції або нещасного випадку. Ці гомеопатичні ліки найбільш ефективні, коли використовується для лікування якої-небудь травми в будь-якій частині тіла, що має більшу концентрацію нервових закінчень – наприклад, голова, хребет, пальці, ноги, нігтьова основа, губи й очі. Крім того, звіробій також корисний для лікування струсу (шок, викликаний ефектом зіткнення або удару), який супроводжується больовими відчуттями в голові, наприклад, травми очей.

Гомеопатичні ліки, які отримані із звіробою, творять дива зі спинномозковими нервами і, отже, рекомендується гомеопатами для лікування гострого болю в спині.

Крім того, звіробій є прекрасними ліками для першої допомоги, яка може використовуватися, щоб вилікувати будь-якого типу рвані рани, наприклад, порізи пальців рук або ніг, укуси тварин. Крім недуг, згаданих вище, звіробій також корисний для лікування ряду інших проблем.

Чим корисний звіробій

Звіробій, настояний на спирту, також застосовуються для лікування розладу шлунку і нудоти. Крім того, цей препарат використовується для лікування:

  • діареї
  • хворобливих проявів геморою
  • кровотеч
  • пульсуючого нерва в прямій кишці
  • затримки менструації, що зазвичай супроводжується головними болями

Як згадано вище, звіробій також може бути дуже корисним для людей, які страждають від депресії.

Залишити коментар

*

Вгору