Любовні СМС на азербайджанській з перекладомДавненько ми на жіночому журналі JIJOUR не розміщували СМС про кохання народів світу, тому ми вирішили опублікувати любовні СМС на азербайджанській з перекладом. *OK* Я поки відбирала їх, то помітила, що азербайджанські смс про кохання мають більш філософський характер, ніж німецькі чи французькі. У них немає такого емоційного настрою, сенс смс в основному у розкритті справжніх почуттів, в суті любові, у відданості.

Любовні СМС про кохання на Азербайджанській мові з перекладом

Yağışı sevirem deyirsen yağış yağanda çetirini açırsan, guneşi sevirem deyirsen guneş çıxanda perdeni qapadırsan, kuleyi sevirem deyirsen esende pencereni ortursen ve men de bundan qorxuram! Çunki meni de Sevdiyini soyleyirsen!

Кажеш, що любиш дощ, а під ним відкриваєш свою парасольку. Кажеш, що любиш сонце, а закриваєш фіранки на вікнах, коли встаєш, говориш, що любиш вітер і закриваєш вікна, коли дме вітер, і я боюся цього. Так як мені кажеш, що любиш мене!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

En gozel deniz sahilinde uzulmemiş olandır, en gozel uşaq daha boyumedi, en gozel gunlerim seninledir ve sene soylemek istediyim en gozel soz daha soylenmemiş olandır; Seni sevirem. Eşq gulu tikanıyla dermeye oxşayır. Ellerin qan içinde qalır amma tikana gore gulu atmaq olmaz.

Саме красиве море – це те, яке не посварилось зі своїм берегом, найбільш хороша дитина – та, яка не виросла, найкращі мої дні – це ті, які ми були разом, і саме красиве слово – те, яке я тобі не сказав – Люблю тебе. Любов схожа на те як рвати колючу квітку. Рука в крові, а квітку не кинеш, щоб не сталося.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Duyğular vardır anladılmayan. Sevgiler vardır kelmelerle olçulmeyen. Baxışlar vardır insanı bir omur boyu ağladan. Yollar vardır keçilmesi çox çetin olan. Qelbler vardır derdle çırpınan. İnsanlar vardır heç unudulmayan. Zenn etme meni sevib buraxanlardan. Zenn et meni mezara qeder sevenlerden.

Існують мрії, які не пояснити. Є любов, яку не висловиш словами. Є погляд, який змусить плакати все життя. Є дороги, які нереально перейти. Є серця, які захищають від бід. Є люди, яких не можна забути. Не вважай мене тим, хто любить і кидає. Я з тих, хто любить до смерті.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Her eşqin goy uzunde bir meleyi varmış. Yer uzunde tukenen her eşq uçun goy uzunde bir melek ağlarmış. İnan ki, bizim meleyimiz heç ağlamayacaq.

У кожної любові є свій ангел на небі. На землі, коли закінчується любов у когось, тоді плаче їх ангел. Наш ангел ніколи не буде плакати.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Sene minlerce gul vermek isterdim amma guller solar, sene omrumu vermek isterdim amma bir gun oleceyem, sene sadece sevgimi verirem ki, o ebediyyen yaşayacaq!

Хотів би подарувати тобі тисячу квітів, але вони зів’януть, хотів би подарувати тобі своє життя, але тоді я помру, тому дарую тобі любов свою, бо вона вічна!

Переклад любовних смс з азербайджанської мови

Darıxdığın senin uçun darıxırsa darıxmaq gozeldir. Donecekse gozlediyini gozlemek gozeldir. Sevirse sevdiyin bax ele bu her şeye beraberdir!

Якщо сумує той, по кому ти сумуєш сам (а), то це добре. Добре чекати, якщо знаєш, що той, кого чекаєш – повернеться. Любити того, хто любить – це чудово!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Senin uçun uzaqdan sevmeyi, baxmadan gormeyi, toxunmadan hiss etmeyi, eşitmeden dinlemeyi, goz yaşlarımla gulmeyi ve qovuşmaq uçun sebr etmeyi oyrendim ancaq sensizliyi esla!

Заради тебе я навчився (лась) любити здалеку, не-бачачи бачити, не-торкаючись відчувати, нечутно слухати, сміятися в сльозах і терпіти заради того, щоб бути разом. Але змиритися жити без тебе ніяк не можу!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Eşqim yatağın, sevgim yorğanın, ureyim yastığın olsun şirin yuxular birdenem.

Нехай я буду постіллю твоєю, любов покривалом, серце подушкою, солодких снів єдиний (а) мій (я).

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Dunyada bir çox insan var. Bezisi duyğulu bezisi duyğusuz, bezisi qorxulu bezisi qorxusuz. Bezisi ağlayıb bezisi gulur amma gozelliklere ve xoşbextliye layiq olan bir insan var o da indi mesajımı oxuyur.

Є в житті багато людей. Деякі романтики, а деякі ні. Деякі непривабливі, а деякі ні. Деякі плачуть, деякі сміються, але є одна (один), яка (ий) гідна (ний) кращої краси і щастя, це та (той), яка (ий) читає це повідомлення.

Залишити коментар

*

Вгору