Любовний гороскоп на 2011 рікЛюбов *IN LOVE* – безумовно, найсвітліше почуття, яке робить людину щасливою. Але іноді шлях до цього щастя повний сумнівів, хвилювань і переживань. Ми не завжди буваємо впевнені у власних почуттях, що вже говорити про впевненість у почуттях того, хто поруч!

Щоб розвіяти всі сумніви, загляньте в любовний гороскоп на 2011 рік, дізнайтеся астрологічний прогноз, як для себе, так і для своєї коханої людини. Гороскоп підкаже вам, як домогтися любові і зберегти її. ;D

Любовний гороскоп по знакам зодіакам на 2011 рік

Овен

У романтичному секторі гороскопу Овнів стануть розпоряджатися відразу три планети: Венера, Марс і Сатурн. На початку року Сатурн буде ретроградним, і до самої середини весни, приблизно до 22 квітня, у Овнів стануть спостерігатися труднощі у відносинах з їх коханими, у тому числі всякі непорозуміння. Як тільки планета долі знову займе поступальне положення, неприємності припиняться. Але Сатурн пожартував над Овнами ще раз, як тільки прийде в Терези. *YES* Тут він об’єднає свій вплив з енергіями Венери. У зоряному домі самого Овна в середині осені стане розпоряджатися Марс. Таке розташування планет може призвести до любовної агресії. Овни почнуть завойовувати серця і влаштовувати всілякі пригоди.

Тілець

У початку 2011 року Тельці помітять, що їхні стосунки з людьми змінилися і продовжують змінюватися. Це буде незатишний стан, оскільки представникам знака незвично перебувати в невизначеності. Щоб відчувати себе добре, вони повинні бути впевнені у своїй справі, у своїх соратників, друзів і коханих. Для Тельців більш характерне положення спостерігача із захищеного кута. У 2011 році з його змінами положення це похитнеться. Тельці і самі не зможуть зрозуміти, засмучує їх це чи радує. Насправді нічого страшного відбуватися не буде. Якщо Тельці почнуть ставитися до своїх любовних контактам простіше, як до гри, все стане виходити, і багато чого буде радувати. Не треба нічого планувати і аналізувати. У першій половині року Тельцям треба жити, віддавшись на волю природного перебігу подій. У середині року на допомогу представникам знака прийде сильний Юпітер. Він активізує чуттєву сферу Тельців, і під впливом цієї планети вони будуть творити і парити. ;D От тільки слід мати на увазі, що в серпні на область відносин Тельців стане впливати Марс. Це означає, що представники знаку можуть стати різкими і нестриманими. Не треба тиснути на людей. Кожен має право на свою думку. В кінці року Тельців чекає емоційний сюрприз. Події, що його визначають, відбудуться, швидше за все, в поїздці. Тельці можуть закохатися: в людину або просто в ціле місто. Але це буде чудово.

Близнюки

2011 почнеться для Близнюків з любовного томління. *IN LOVE* Ситуація ускладниться великою завантаженістю на роботі. Зі своїм серйозним і відповідальним підходом до справи Близнюки стануть схилятися до того, щоб якомога рідше зустрічатися з предметом своїх романтичних мрій. Але навіть у цьому випадку вони почнуть думати про коханих постійно. На самотніх представників знаку на самому початку року може звалитися запаморочливий роман, і вони будуть розриватися між боргом і почуттями. Трохи легше стане в середині року. Роботи буде менше або ж вона пройде необхідний організаційний період, і Близнюки зможуть відволікатися на особисте життя без шкоди для справи. Влітку представники знаку будуть налаштовані піднесено. Вони будуть намагатися оточити своїх коханих атмосферою романтики та чаклунства. Це час великої і чистої взаємної любові. Увінчається воно, швидше за все, матримоніальними планами. Одруження буде призначено, ймовірно, на листопад. Близнюки повинні мати на увазі, що певний час їх партнер стане сумніватися в правильності свого вибору. Астролог радить дати йому час подумати, не тиснути на нього. Все складеться добре. У самому кінці року з деякими Близнюками може трапитися службовий роман. ;D

Рак

2011 у Раків почнеться з великих проблем в стосунках з коханими. Представникам знаку навіть здасться, що вони помилилися у виборі, тому що вони і їхні партнери – зовсім різні люди. Насправді все не так категорично. Даний часовий відрізок якраз і буде даний Ракам для того, щоб вони зрозуміли, що любов *IN LOVE* ширше однодумності. Можна бути різними людьми і при цьому любити один одного палко та віддано, дозволяючи дорогій людині бути собою, думати і чинити так, як він вважає за потрібне. 🙂 У перші три місяці року Ракам слід більше часу приділяти партнеру, особливо якщо він поскаржиться, що відчуває себе кинутим. Влітку все зміниться. У липні Раки опиняться під заступництвом сильної Венери. Їх романтичні справи налагодяться. Ті представники знаку, хто ще самотній, як раз в цей час можуть зустріти когось, хто їх зачарує і зігріє сердечним теплом.

Лев

На початку року Леви будуть настільки зайняті своєю роботою, що кохана людина навіть наважиться на осуд. Йому буде так не вистачати душевного тепла. *CRYING* Леви зможуть надолужити упущення ближче до початку весни. Влітку представники знаку взагалі виявляться зануреними в суцільну романтику. Самотні Леви зможуть зустріти в цьому році свою справжню любов. І станеться це з великою часткою ймовірності у вересні або жовтні. Але найкрасивішим, наповненим високими і полум’яними почуттями періодом у Львів виявиться все ж грудень.

Діви

На початку року Діви будуть налаштовані творчо і романтично. Життя стане здаватися прекрасним, а навколишні всі як один чарівними. При такому настрої самотні представники знаку можуть зав’язати легкі та яскраві любовні відносини, які навесні переростуть в щось більш глибоке і важливе. У другій половині року Діви вже не будуть пурхати по квітам життя. Їх існування знайде більший сенс і велику відповідальність. Вони стануть дорожити вже сформованими відносинами і менше будуть прагнути до нових знайомств. ;D

Терези

Закохані Терези взимку на початку року будуть цілком щасливі. Вони навіть віддадуть перевагу усамітненню численними запрошеннями на суспільні розваги. Їх коханий буде їм відданий і погодиться на все, що запропонують представники знаку. А ось навесні ідилія скінчиться. Терезам треба буде багато працювати, і відносинами доведеться пожертвувати. У квітні у Терезів утворюється протистояння з Марсом, і представники знаку в цей період будуть більш твердими і жорсткими в спілкуванні. Втім, може трапитися і так, що самі Терези опиняться під чиїмось тиском. Це буде досить неприємний період для самих м’яких і волелюбних представників зодіакального кола. Влітку становище зміниться. *THUMBS UP* Жорсткість піде. Відносини з людьми стануть цілком дружніми і комфортними. Терези почнуть проявляти більшу зацікавленість у громадських контактах, і це принесе в їх життя різноманітність і нові інтереси. Власне, таким становище залишиться до кінця року.

Скорпіон

У цьому році Скорпіонам буде важко з їх коханими, оскільки буде потрібно приховувати від них щось важливе. Представникам знаку зовсім не сподобається такий стан речей, але вони зуміють уберегти своїх партнерів. Ні словом, ні жестом не дадуть їм зрозуміти, що ведуть себе не зовсім щиро. Зате в другій половині року. Коли тягар таємниці впаде з їх плечей, вони стануть відкритими, веселими, разюче чарівними. Любов *IN LOVE* між ними і їхніми партнерами спалахне з новою силою. Та й всі інші, чий життєвий шлях, так чи інакше, переплітається з стежкою Скорпіонів, відчують всю силу їх особистості, здатної на всеосяжне почуття.

Стрілець

На початку року Стрільці відчують, що настав час змін. Дуже багато стрільців інакше стануть дивитися на своїх коханих і вирішать, що настав час перевести відносини на більш високий рівень або розлучитися зовсім. Та й деякі дружні зв’язки стануть обтяжувати представників знаку в цей час, а деякі з друзів, кого Стрільці раніше розглядали просто як розважальний момент, раптом змусять подумати про себе інакше, набагато більш серйозно. Навесні Стрільці почнуть жити легше, зобов’язання у відносинах з коханими перестануть обтяжувати їх. 🙂 Самотні представники знаку можуть розраховувати на доленосну зустріч. Відбудеться вона, швидше за все, в поїздці. І це буде людина видатна в усіх відношеннях.

Козеріг

Козероги завжди дуже серйозно ставилися до особистих взаємин, 2011 рік у цьому плані виключення не складе. На самому початку року більшість Козерогів серйозно закохаються. Ситуація може повторитися і в квітні, крім того, в цьому місяці дуже вдалою буде пропозиція руки і серця, на яку дадуть відповідь повною згодою. Літо Козероги проведуть у стані всепоглинаючої пристрасті. *OK* Їх будуть любити, і самі вони будуть любити. Можна з повною впевненістю стверджувати, що це літо Козероги стануть згадувати дуже довго. У вересні вдалим може виявитися весільна подорож, а якщо Козероги до цього часу ще будуть самотні, то в поїздці можуть зустріти когось, хто складе щастя всього їхнього життя.

Водолій

Особливої романтики цей рік не принесе більшості Водоліїв. У першій половині року вони будуть вести замкнутий спосіб життя, віддаючи перевагу гучному суспільству, флірту і розвагам, самоту зі своїм партнером. Але навіть з постійним коханим відносини будуть більш стриманими, без звичайного блиску. Втім, обидва будуть пам’ятати і про ті дні, коли чарівництво любові кружляло їм голови, і про те, що все ще може повернутися. Такий момент настане у другій половині року. У багатьох – вже в червні. 🙂 Це буде самий романтичний місяць у році. Водолії будуть щасливі своєю любов’ю. Тим же влітку можливі дружні контакти, які дуже порадують представників знаку.

Риби

На початку року Риби будуть схильні до того, щоб віддати перевагу романтиці дружні контакти. Тільки з друзями їм буде добре, весело і надійно. Втім, час, коли це буде можливо, промайне дуже швидко, і наваляться будні зі службовими конфліктами. Заспокоєння Риби стануть шукати в обіймах коханих. До середини року виявиться, що тільки там їм і було добре. Саме тому на початку літа Риби стануть схилятися до того, щоб більше часу проводити зі своїми партнерами. У цей час будуть у них і спільні справи, і дуже романтичний відпочинок. З настанням осені Риби знову згадають про друзів. Саме в цей час вони будуть зайняті тим, щоб виконати дані колись зобов’язання. До речі, саме ці дії і допоможуть представникам знака завершити цей рік великими досягненнями. 😉

Залишити коментар

*

Вгору