Майлі Сайрус і Ліам Хемсворт все-таки одружуються?Майлі Сайрус продовжує розбурхувати уяву своїх шанувальників. Справа в тому, що на пальчику у співачки блищить недвозначна каблучка. Однак, виявляється, Майлі, просто вирішила носити обручку з діамантом у 3,5 разів відомого ювелірного дизайнера, без приводу.

Стало відомо, що Ліам не робив нової пропозиції Сайрус, але, він допоміг вибрати дизайн каблучки. Пара говорить своїм друзям, що вони як і раніше заручені, і всі залишилися задоволені. Майлі і Ліам заявили про заручини ще в 2012 році. Але зовсім недавно, папараці зафіксували, як дівчина перевозить речі з будинку Хемсворта в Малібу. І, тут же, людина, близька до пари повідомляє, що любов не згасла. Що молоді люди лише відсунули дату весілля. І Майлі і Ліам хочуть більше дізнатися один одного перед тим, як іти під вінець.

Варто нагадати, що сім'я Хемсворта повністю схвалила рішення молодого чоловіка про заручини. Вони прийняли Сайрус як рідну, і змогли налагодити з нею теплі стосунки. Зараз же рідня підтримує рішення Ліама трохи почекати з весіллям. Вони згодні, що пара ще надто молода для такого кроку, але сподіватися, що свято все-таки відбудеться.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору