Полімерна глина – простий у використанні матеріал. Але, як і в кожній справі, до нього потрібно “пристосуватися”. Використовують глину під випал і глина, яка сама застигає. Обпалена глина по твердості не поступається керамічній плитці. *OK* Для роботи з полімерної глиною є багато різних інструментів: машинка для розкочування пластики, стеки, леза, глазурі, висічки. Досвідчені майстри активно використовують пластику для створення біжутерії, статуеток, ляльок, декорування різних поверхонь, з’єднуючи всілякі техніки.

Мозаїка з полімерної глини

Для декорування скляної вази використана обпалюєма полімерна глина. Для нанесення малюнка на пласт використовувати штампи або стеки. Пігмент у вигляді порошку посипати на пласт глини і втерти пальцем, зробити плавні переходи кольорів.

Декорування скляної вази

Висічками зробити різні фігури – серця, квіти, кола, квадрати, прямокутники. *YES* Їх також можна вирізати ножем або ножицями. Для заповнення простору між великими постатями вирізати маленькі сердечка. Великі й маленькі фігурки запекти в духовці відповідно до вимог інструкції.

Мозаїка для вази з полімерної глини

Розкачати пласт білої глини в два рази товще, ніж для фігур, і вирізати за розміром боку вази. За допомогою клею приклеїти пласт до вази і втиснути запечені фігури, використовуючи клей. Щільно заповнити дрібними фігурами простір між великими. Великим пензлем покрити поверхню білим перламутровим пігментом. Вазу поставити в духовку на 5 хвилин при температурі 265 градусів. Так само повторити і з кожної сторони вази. ;D Охолоджувати вазу після кожної випічки приклеєної сторони.

Залишити коментар

*

Вгору