Вази виконані в техніці декупаж. Автор для роботи використав кольоровий цигарковий папір. ;D Він тонкий і прозорий, що дає можливість використовувати вазу як свічник. Ваза покрита шістьма шарами акрилового лаку.

Декупаж прозорої вази

Загальноприйнятою є думка, що в техніці декупажу головне місце приділяється використанню серветок. І дійсно, сьогодні це, мабуть, самий популярний матеріал для декупажу. Завдяки цій особливості декупаж навіть отримав назву “серветкова техніка”. Але, насправді, для декупажу підходить дуже багато видів паперу і навіть тканих матеріалів, що робить цю техніку максимально доступною та зручною у виконанні. Для серветок, які використовуються в техніці декупаж головне – це яскравий і красивий малюнок. І не так важливо, куплені вони в спеціалізованому магазині, або є звичайними столовими серветками.

Декупаж вази

Для тих, кому важливо дотримуватися чітких правил під час процесу декупажу, слід звернути увагу на декупажні карти. Вони являють собою спеціальний папір, яка може відрізнятися за товщиною і розміром.

Відмінним варіантом для декупажу може стати пакувальний папір. Він, як правило, яскравий і різнобарвний, тому найкращим чином підходить для декорування. *OK* Головне, не забувати, що його, як і декупажні карти, перед наклеюванням слід на пару хвилин замочити у воді. А якщо обраний різновид паперу дуже щільний, то перед замочуванням його потрібно акуратно розшарувати, відокремивши непотрібну частину.

Вази в техніці декупаж

Коли існує необхідність декорування масштабних поверхонь, можна вдатися до використання фотошпалер або постерів. Вони відмінно прикрасять інтер’єр кімнати. У випадку, якщо потрібний малюнок можна знайти тільки в електронному варіанті, існує можливість використання роздруківки малюнка на принтері.

Таким чином, в техніці декупажу застосовуються майже всі види паперу. Головне, проявити кмітливість і привести папір у той вигляд, який найкращим чином підійде для наклеювання.

Залишити коментар

*

Вгору