Свічки – неодмінний атрибут кожного свята, особливо якщо це вечеря у Валентинів день. Якщо вас не захоплює процес виготовлення свічок своїми руками, то можна купити декоративні свічки в магазині чи на ринку. І чим простіше будуть свічки, тим більше фантазії для декорування. *OK*

Свічки і свічники

На першій фотографії свічники зроблені з мережива. Всередину поставлені свічки в маленьких скляних стаканах. Свічки у таких свічниках можна розмістити в поодинці або згрупувати в одному місці – на столі, полиці, журнальному столику або каміні для створення відповідної атмосфери.

Для свічників використані шматки мережива різних розмірів. У даному прикладі використані мережива шириною 12 см і від 35 до 50 см в довжину, в основному гіпюр, але підійде й інше щільне мереживо. 😉

З мережива вирізати прямокутник, призібрати по довжині (це буде дно свічника) і зшити збоку. Надути повітряну кулю і одягнути на нього мереживний свічник, розправивши дно, щоб стало плоским. За допомогою спрею мереживо просочити фарбою і висушити. Кулю проколоти і видалити. Також можна використовувати й інші способи для надання форми свічник – накрохмалити, зацукрувати. В якості форми можна використовувати посуд, наприклад, банку.

Святкові cвічки і свічники

Одним з найпростіших способів декорування свічок є декупаж. Але замість клею використовувати гарячу ложку.

Свічки і свічники до свята

Не менш симпатично *THUMBS UP* будуть виглядати свічки різних відтінків, розміру і діаметру, розміщені на таці або декоративної тарілці, в яку насипати зерна кави.

Красиві свічки і свічники до свята

Залишити коментар

*

Вгору