Новорічні прикраси зі свічокПрикрасити свій дім перед новорічними святами хочеться кожній господині, але, на жаль, ми дуже обмежені в часі. Зробити передноворічні покупки, приготувати святковий стіл, прибрати в будинку – на це піде практично весь час. 🙁 А ще треба себе в порядок привести і встигнути відпочити хоч трохи, а то в Новий Рік господині вже буде не до розваги гостей.

Отже, необхідно прикрасити будинок з мінімальними витратами часу. Ніхто не заперечить, що свічки – це прекрасна прикраса як столу, так і загальної атмосфери в будинку. Адже ніщо не надає такого затишку навіть напівпорожній кімнаті, як запалені свічки. Романтичний настрій Вам забезпечено.

Але просто запалена свічка – це не те, що нам потрібно на новорічного свята. Нам потрібно до романтики додати і дух новорічного свята. Розглянемо кілька прикладів як зробити новорічні прикраси зі свічок не витрачаючи багато часу, але при цьому не втрачаючи якості нашої роботи. ;D

Новорічні свічки у горщику

Нам знадобляться: пари високих свічок, пара глибоких квіткових горщиків, високі і міцні палички, декоративна рослинність, дриль.

Новорічні свічки у горщикуПросвердліть в основі кожної свічки 3-4 досить глибоких отвори. Отвори повинні відповідати діаметру паличок. Вставте в них палички. Переконайтеся, що вони добре тримаються і свічка стійко на них стоїть. Прикрасьте горщики декоративною рослинністю. До речі, вона може бути як натуральна, так і штучна. Натуральна навіть краще, від неї буде виходити під дією тепла приємний запах хвої. *THUMBS UP*

Встановіть свічку в прикрашений горщик. Перш ніж запалювати гніт, переконайтеся, що свічка стійко стоїть в горщику.

Новорічні свічки у красиврму горщику

Вічнозелені новорічні свічки

Нам знадобляться: пари високих свічок, пара глибоких прозорих келихів, гілочки туї, клей і ножиці.

Вічнозелені новорічні свічкиПідготуйте келихи – вимийте і насухо їх витріть. Викладіть на папері гілочки туї. У нашому випадку був використаний прозорий клей-спрей. Його зручно розпорошити навіть на самі маленькі гілочки туї. *OK*

Через кілька хвилин, після того як клей тільки почав схоплюватися, приклеюємо гілочки до зовнішніх стінок келиха. Зайві гілочки обрізаємо.

Під впливом тепла від свічок від гілочок туї буде виходити ніжний аромат смоли.

Вічнозелені новорічні святкові свічки

Новорічні прикраси зі свічок – Квіти у воді

Нам знадобляться: пара глибоких прозорих склянок, головки живих квітів, вантаж для квітів, ягоди, плаваючі свічки

Починаємо з прикраси квітами склянок. Для цього візьмемо голівки квітів, таких як троянда або журавлина, закріпимо на них вантаж і опустимо їх на дно склянки. Дуже ефектно червоний колір троянд буде виглядати, якщо його підкреслити зеленим. 😉 Для цього можна використовувати зелену рослинність і також закріпити її на дні чарки.

Покрийте квіти водою. Додайте в склянку ягоди, в нашому випадку це журавлина. Вона плаває на самому верху. А по центру ягід потрібно розмістити свічку.

Новорічні прикраси зі свічок - квіти у воді

Для того, щоб квіти прослужили довше, міняйте воду раз на день. У такому випадку квітка може залишитися в хорошому стані до семи днів.

Свічки, стрічки та інша новорічна мішура

Нам знадобляться: товсті свічки і красиві стрічки, ножиці і клей, зелень і інша мішура

Свічки, стрічки та інша новорічна мішураЗвичайну свічку можна перетворити на унікальну навіть за допомогою стрічки. Оберніть свічку стрічкою, додайте невеликий і акуратний бантик. Встановіть свічку на килим із зелені і насолоджуйтеся її виглядом. *OK*

Таким же чином можна обв’язати і кілька свічок для встановлення на столі. Наприклад, візьміть 9 однакових товстих свічок, оберніть їх широкою стрічкою, встановіть на штучний сніг або зелень і дивуйте своїх гостей.

Стрічки, свічки та інша новорічна мішураТакож можна просто на красивому підносі поставити різні за розмірами свічки і насипати між ними різну новорічну мішуру – горіхи, кульки, ягоди. І отримаєте зі звичайних речей зовсім незвичайний вигляд. ;D

Мітки: , ,
Залишити коментар

*

Вгору