Техніки плетіння шнурів відомі здавна. ;D Особливою популярністю користувалася техніка куміхімо в Японії, суть якої полягала в плетінні шнурів з шовкових ниток на спеціальних верстатах. Раніше це були великі дерев’яні верстати. У Європі шнури плели зі смужок шкіри.

Намисто із замші

Напевно, багато хто пам’ятає саморобні пристосування для плетіння шнурів, зроблені з дерев’яної котушки з чотирма забитими маленькими цвяхами. Сьогодні з’явилися готові пластикові пристосування різного дизайну, дуже гарні, приємні і легкі в роботі. Шнури також в’яжуть гачком. Але шнури можна сплести без пристосувань вручну.

Для плетіння шнурів використовують самі різні матеріали *YES* : нитки різної товщини, мотузку, волосінь, стрічки, тасьму, смужки замші та шкіри. З шнурів можна зробити гарні декоративні вироби, одяг, прикраси.

Плетіння намиста із замші

Прикраса, представлене на фотографії, виконано з шнура. Як матеріал використана штучна замша. Але матеріал можна взяти й інший, наприклад, мотузку або шкіру від старої сумки. Матеріал для шнура повинен бути м’яким і податливим в роботі.

Біжутерія із замші

Із замші нарізати чотири тонкі смужки, для прикраси підготувати шайби малих, середніх і великих розмірів. Смужки намотати на пальці і закріпити гумкою для зручності в роботі. *OK* У роботі використовуються відразу чотири смужки, з яких плететься шнур. Плести, як показано на фотографіях, повторюючи плетіння і затягуючи смужки у вузли.

Прикраса із замші

Шайби додавати з одного боку, при кожному затягуванні вузла, починаючи з менших, потім середні, великі повинні бути в центрі. Готовий виріб зробити на застібці або зав’язувати вільними смужками.

Залишити коментар

*

Вгору