З багатьма дівчатами і жінками трапляється так, що вони не можуть вийти заміж. Начебто і чоловіки задивляються, і стосунки у них зав’язуються хороші, а от до одруження справа так і не доходить. Яка ж причина цього? То жінки ведуть себе «так», або це чоловіки попадаються «не ті»?

У більшості випадків жінки вибирають супутників життя дуже схожих типажів. І коли союзи розриваються, то причини завжди більш-менш схожі. В цьому випадку, напевно, просто вибрали не той типаж чоловіків. Варто подумати трохи про інші риси характеру і поведінки, відмінних від тих, які були ідеалом довгий час. Не беруть заміж, що робити?
Так само досить часто можна почути висловлювання жінок, такі як «Всі чоловіки козли» чи «немає в наш час справжніх мужиків. Але адже якщо використовувати такі вирази і свято вірити в ці переконання, то і в житті будуть зустрічатися саме такі супутники. Досить сильна річ – візуалізація. Вона спрацьовує не тільки тоді, коли люди уявляють собі у фарбах реалізацію своєї заповітної мрії, але і тоді, коли повторюють щось не один раз. І навіть якщо слова були сказані неусвідомлено, то їх постійне декларування обов’язково призведе до реалізації.

У жінки, впевненою в порочності і ненадійності всіх представників сильної статі, хорошого супутника не може бути ніяк. Навіть якщо такий з’явиться в її житті, то з часом вона знайде в ньому безліч якостей, які будуть відповідати її переконанням про всіх чоловіків. Саме з цієї причини одним щастить на садистів, іншим на алкоголіків, а треті тягнуть на собі слабких чоловіків.

Всі переконання, в які люди вірять в тій чи іншій мірі, формуються батьками і суспільством. Самі того не помічаючи, людина переймає погляди на світ у оточуючих. І коли всі навколо починають твердити про що б то не було, практично кожна людина теж починає в це вірити. Потрібно постаратися позбутися всіх негативних переконань, які йдуть із зовні. Необхідно почати вірити в свій ідеал. Знаходити докази і приклади того, що успішні, люблячі і добрі чоловіки все ж існують. І почувши, що таких немає, відразу потрібно згадувати свій ідеал. Думки людини мають властивість реалізовуватися, і практично всі бажання в результаті збуваються. Потрібно бути більш акуратними у формулюваннях і, звичайно, чекати кращого, адже вийти заміж – це не складно, набагато складніше – зробити свій вибір вдалим.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору