Свято – це прекрасний привід зайнятися рукоділлям, знайти кілька годин для неквапливої і вдумливої творчості, так необхідного нам у нескінченній щоденній метушні!

Ну, а Новий рік – це підходящий привід продемонструвати собі і своїм близьким, на що ми здатні!

Тема новорічної паперової іграшки просто безмежна!

Пап’є-маше та орігамі, декупаж і витинанки … Ажурна і дуже святкова іграшка-підвіска – прекрасна прикраса для новорічної ялинки.

Новорічна іграшка в техніці скрапбукінг

Для новорічної іграшки в техніці скрапбукінг нам знадобиться:

  • 2 смужки скрап-паперу 5х30см,
  • шматочок білого щільного картону розміром 10х15см
  • 2 сніжинки (можна вирізати самим, можна використовувати готові, можна замінити на те що вам підкаже фантазія)
  • пару намистин або страз,
  • трохи сухого Гліттера і клею для його нанесення,
  • шматочок стрічки і шнурочок.

Відрізаємо 2 смужки скрап-паперу шириною 5 см і довжиною 30см і з одного боку кожної смужки робимо ажурний край за допомогою бордюрного діркопробивача (якщо ж у вас його немає, то можна скористатися фігурними ножицями або просто залишити край прямим).

Новорічна іграшка скрапбукінг

За допомогою палички для біговки (нанесення борозенки на аркуш паперу), палички для тиснення або ж будь-якого підручного засобу, наприклад стилуса для нігтів, стрижня в кульковій ручці, що закінчилася, проводимо лінії біговки або згину з кроком приблизно 0,5 см або ж так, як нам підказує малюнок ажурного краю. По лініях згину збираємо “гармошку”.

Новорічна прикраса в техніці скрапбукінг

Краї гармошки склеюємо між собою, чекаємо, поки підсохне клей, і акуратно розгортаємо квітку ажурним краєм назовні. У центр можна крапнути трохи клею, щоб квіточка знову не згорнулася, а зверху покласти щось важке. Те ж саме потрібно повторити з другою смужкою паперу і залишити сохнути.

Новорічна прикраса на ялинку в техніці скрапбукінг

З шматочка картону вирізаємо зірочку. Можна намалювати її від руки, можна скачати шаблон в інтернеті, можна використовувати готовий трафарет, як у моєму випадку: обводимо по контуру велику зірочку олівцем або світлою ручкою і вирізаємо. Моя зірка вийшла витягнутої форми, 10см х 14см.

Новорічна іграшка на ялинку в техніці скрапбукінг

Промені зірки промазуємо з обох боків клеєм для Гліттера (я використовую клейову подушечку) і, не забувши покласти на стіл аркуш паперу, щедро посипаємо нашу зірку сухим глітером. Струшуємо надлишки його на аркуш паперу й пересипаємо назад в баночку.

Іграшка на ялинку в техніці скрапбукінг

Збираємо нашу новорічну іграшку: центральну частину зірки промазуємо гарненько клеєм (я використовую момент-кристал) і приклеюємо квітку-гармошку.

Прикраса на ялинку в техніці скрапбукінг

Центр квітки-гармошки я прикрасила вирубаною паперовою сніжинкою, яку теж щедро посипала сухим глітером і перловою полубусиною.

Прикраса на новорічну ялинку в техніці скрапбукінг

Робимо отвір в верхньому промені зірочки за допомогою звичайного діркопробивача і протягуємо шнурочок. Трохи нижче шнурочка приклеюємо бантик з атласної білої стрічки.

Прикраса на новорічну ялинку скрапбукінг

За допомогою другої квітки-гармошки прикрашаємо другу сторону зірочки і насолоджуємося отриманим результатом!

Хороших вам свят!

Залишити коментар

*

Вгору