До довгоочікуваної зустрічі Нового року залишилося трохи більше місяця. Ми як і раніше пропонуємо вам готуватися до свята спільно, і продовжуємо серію огляду виготовлення самих оригінальних ексклюзивних ялинкових прикрас своїми руками, подарунків, предметів святкового декору.

Новорічні іграшки з пластикової пляшки

Сьогодні за допомогою пінопластової кулі, звичайної пластикової пляшки і деталей, обраних за вашим бажанням і смаком, ми створимо цікаву новорічну прикрасу. Готова новорічна прикраса візуально нагадує знаменитий новорічний аксесуар – «скляна куля». Для роботи також стануть в нагоді стрічки, блиски, вата, штучний сніг, клей, гострий ніж.

Пінопластову кулю слід розділити на дві половинки гострим лезом ножа. Якщо у вашому арсеналі для творчості є штучний сніг, то половинки пінопласту покрийте білим клеєм і обсипте штучної пудрою снігу з опуклого боку.

З рівного боку половинки кулі прикріпіть, зручним для вас способом (приклейте), будь-які елементи, що асоціюються з святами: шишки, гілки ялини натуральні чи штучні, фігурку Діда Мороза, сніговика, маленький дзвіночок

За допомогою вати створіть «сніжне покривало» навколо створеної композиції.

Точно таку ж процедуру оформлення пінопласту снігом проведіть з другою половиною кулі, виключаючи процес створення «маленької скульптури».

Потім візьміть основну частину від звичайної пластикової пляшки (попередньо обріжте дно пляшки і горловину) і з двох сторін (верхній отвір і нижній) за допомогою універсального клею «закрийте» двома підготовленими половинами кулі. Половину кулі з композицією необхідно розмістити всередині пластику. Місце стику пластику пінопласту прикрасьте стрічками. Бажано, щоб діаметр пінопластової кулі збігався з діаметром пляшки. Якщо пляшкова частина ширше вашої пінопластової кулі, то видаліть зайві сантиметри на пластиці і склейте його із зворотного боку (по всій довжині шва) по відношенню до лицьової сторони внутрішньої композиції.

Щоб розміщувати таку новорічну іграшку на ялинці, необхідно додатково зробити петлю на верхній частині виробу. Варіанти створення петельки – приклеїти стрічку, шнур або прикріпити дріт.

Доповніть  іграшку бантами, намистинами, паєтками … – розмістіть на ялинці або в якості окремої прикраси в новорічному інтер’єрі. Нехай вона принесе у ваш дім радість, щастя і святковий настрій!

Залишити коментар

*

Вгору