Залишилося зовсім трохи до казковим свят – Нового року та Різдва. ;D На вулиці сонячна погода, навіть не віриться, що через кілька днів обіцяють справжню зиму. А може, синоптики помиляються. З одного боку, хочеться щоб теплі дні ще довго нас балували, а з іншого – справжньої зими теж хочеться.

Новорічні шаблони

Багато людей почали активну підготовку до Новорічних свят. Ось і Mirian з Бразилії ділитися зі своїми читачами новорічними шаблонами. Mirian – художник. Вона любить море і кораблі, робити розпис по тканині та малювати на полотні.

Шаблони, які намалювала Mirian, можна використовувати для листівок, розпису одягу, серветок, рушників, новорічних куль та подарунків. *YES* Ці малюнки можуть прикрасити пляшки шампанського, свічники, офісні та шкільні стінгазети.

Новорічні шаблони на Різдво

Святкові новорічні шаблони на Різдво

Новорічні шаблони на Різдвяні свята

Роздруковані шаблони можна розфарбувати олівцями, фломастерами, пастеллю, гуашшю або аквареллю разом з дітьми, посипати глиттерами, а потім вирізати ці малюнки, зібрати на нитку і зробити гірлянду на ялинку або в дитячу кімнату. Я знаю, що розглядаючи ці шаблони, у кожного з’явилися свої плани для їх застосування.

З цього ескізу можна зробити трафарет. Для цього потрібно роздрукувати малюнок, вирізати його канцелярським ножем або маленькими ножицями. Закріпити трафарет на поверхні за допомогою паперового скотча і губкою нанести акрилову фарбу. Якщо плануєте наносити трафарет на тканину, то потрібно використовувати акрилову фарбу для тканини. Такими новорічними свічками можна прикрасити свічник, пляшку шампанського, декоративну тарілку, серветки та багато іншого, що неповторно доповнить новорічну атмосферу разом з новорічним вінком. *THUMBS UP*

Різдвяні шаблони

Різдвяні шаблони на Новий рік

Різдвяні шаблони на Новорічні свята

Новорічний шаблон

Коментарів

4
 • івасик

  04.12.2011 13:36

  супер *IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

 • івасик

  13.12.2011 16:18

  *IN LOVE* кльово *IN LOVE* [:-} *IN LOVE* [:-}

 • ВіКа

  26.12.2011 17:54

  прікольні *HI* *ROFL* *DANCE* *YES* *JOKINGLY* тільки чого так мало :-[ *NO* *TIRED* а вопше СУПЕР 😀

 • соня

  28.12.2011 18:55

  *WRITE* супер!!! *IN LOVE* O:-) ;D *HI* *BYE* *YES*

Залишити коментар

*

Вгору