Новорічні вітання – найважливіший елемент будь-якого Нового року, тому поздоровлення на новий рік повинні готуватися самим ретельним чином. SMS привітання на новий рік – це маленька частинка тепла і затишку, яку Ви передасте адресату. *YES* Смс поздоровлення з новим роком допоможуть скласти щось нове, оригінальне, одним словом те повідомлення що запам’ятається надовго. До Нового Року залишилося зовсім небагато часу і вже пора подумати про те, як привітати своїх друзів. Якщо у вас немає можливості побачитися з коханими, рідними і близькими, що б власноруч вручити їм подарунок, можна відправити вітальне новорічне SMS повідомлення. Ця підбірка включає в себе СМС вітання з новим роком для самих різних людей. Новорічні SMS приколи і просто вітальні SMS повідомлення з Новим Роком. Вибирайте найбільш підходящі СМС-ки та надсилайте їх своїм друзям, близьким або знайомим. ;D

Новорічні смс

Святкові смс на Новий рік *DANCE*

Вітаю тебе і бажаю тобі головного – виконання бажань! Тому що, коли у людини є те, про що він мріяв, – він веселий, бадьорий, здоровий! З Новим Роком!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай Новий рік здоров’я Вам додасть! Нехай Новий рік Вам щастя принесе! І все хороше залишить, а все погане унесе!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Бажаю в наступному році примерзнути дупою до льоду!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай твоє життя в Новому році буде як шампанське – легке, хвилююче, прекрасне і б’є через край.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай на льодистий піднос, в Новий рік Дід Мороз діамантовий кубок поставить, до країв золотого здоров’я наллє, на закуску веселощів додасть!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Порада на Новий рік – не треба їсти жовтий сніг.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Тихо падає сніг на сходах, він тане, ти зараз далеко мені тебе не вистачає, як хотілося б мені в цей сніг перетвориться й тихенько до тебе на долоні спуститься.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай буде щедрим Новий рік, хай він на щастя не скупиться, хай запалює зірки в термін, щоб всім твоїм бажанням збутись.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Залишайся собою,
Будь друзям всім вірна
Хай Тобі і взимку
Посміхнеться весна!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вітаю тебе з самим новим роком, який тільки можна придумати! Нехай він буде таким новим і вдалим, що ти сам цього здивуєшся!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Якщо в ніч на Новий рік, дивний гість до тебе прийде – хтось з білою бородою, в червоній шапці хутряний, з довгою палицею в руці і з подарунками в мішку, з гучним сміхом, з добрим поглядом – значить більше пити не треба!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Хай сніжинки тебе обсипають, Хай біліють вії твої! З Новим роком тебе вітаю! З роком щастя, надій і любові!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У Новому році бажаю: 12 місяців без хвороб, 53 тижні всього хорошого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові і 31536000 секунд приємних моментів!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай рубіновою, яскравою зіркою Твоє щастя горить над тобою! Все улюблене, все дороге Хай завжди буде поруч з Тобою!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай цей рік оберігає тебе, від усіх негараздів, печалей і напастей, і дарує всім навколо, і нам з тобою, надію і мрію, любов і щастя!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Бажаю в наступаючому році: турбот не знати, грошенят не міряти, любити, сподіватися і вірити!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай у нічку новорічну, бажання загадав – і щодня, весь круглий рік, нехай вони збуваються.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай йде старий рік, ,несучи з собою нещастя, а новий більше принесе здоров’я, радості та щастя!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

З неба падають сніжинки, такі ж прекрасні, як і ти, кохана! Вони лягають на долоні – це я обіймаю тебе, на губи – це я цілую тебе, тануть від подиху – це я люблю тебе! З Новим роком!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Я тобі на Новий рік у великих зірок небозвід подарую, і в перший раз стануть зірки частиною нас. І миттєво підхопивши, їх загадковий мотив, розчинимося ми з тобою у зоряній казці блакитній.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору