Коли сім’я і друзі збираються разом за новорічним столом, хочеться побажати своїм близьким всього самого найкращого, причому так, щоб це запам’яталося надовго. Пропонуємо вам кілька новорічних тостів, які допоможуть вам блиснути на Новому році! ;D

Новорічні тости

Новорічні тости на любий смак

Нехай у Новому році наше життя буде чистим, як крапля джерельної води, а щастя грайливе, як шампанське в цьому кришталевому бокалі!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай в новому році ми будемо в злагоді з усіма, і насамперед – із самими собою!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Давайте вип’ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам’ятаю, – не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є! За те, щоб ми теж були такими!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У селі одна подруга розповідає іншій: – Вчора до мене заявився Василь. Спершу посидів, помовчав. Потім навалився на мене і згвалтував … А навіщо приходив, так і не сказав. Щоб у вас не було питання, навіщо я сюди прийшов, скажу прямо: Я прийшов, щоб усіх привітати з Новим Роком.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Одного чоловіка питають: – Чому ти носиш взуття на два розміри менше? Той відповідає: – Навмисно. Дружина у мене негарна. До того ж зла. Готує погано! Син – двієчник! Теща – відьма! … Єдина радість у мене в житті – коли я ввечері … знімаю взуття! Давайте вип’ємо за те, щоб у новому році у нас були й інші радості!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Одного разу йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав: “Хто ви?” – Здоров’я, Любов і Багатство. Впустіть нас переночувати. – Шкода, але в нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з родиною, кого з вас впустити. Хвора мати сказала: “Давайте упустимо Здоров’я”. Дочка запропонувала впустити Любов, а дружина – Багатство. Поки вони сперечалися, мандрівники зникли. Так вип’ємо за те, щоб у новому році в нашому будинку завжди було місце для Здоров’я, Любові та Багатства!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вип’ємо за те, щоб у новому році будь-який настрій було завжди з ким ділити.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

З чого складається келих? З опори і чаші для напоїв. З чого складається людина? З тіла – матеріальної опори і душі – чаші духовної. Вип’ємо ж за те, щоб у новому році наші келихи частіше б наповнювалися прекрасним вином, а чаші душі – прекрасними почуттями!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У кожній людині є негасима свічка його душі. Але свічка ця часто накрита непроникним ковпаком. Так вип’ємо за те, щоб у новому році світло нашої душі безперешкодно доходило би до друзів.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Розпитують одного електрика, цікава чи є у нього професія? – Професія в мене, звичайно, цікава, але небезпечна. З’єднаєш, наприклад, не ті дроти, і тебе як трахне! Так вип’ємо ж за те, щоб у новому році життя не вступало з нами в інтимні стосунки!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Заснув один чоловік і приснився йому сон: поруч з ним прекрасна жінка. Прокинувся – нікого немає. Так вип’ємо ж за те, щоб у Новому Році збувалися б всі хороші сни!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Давайте вип’ємо за єдиний день у році, коли можна і на ялинку сісти .. і в лісі не побувати! За Новий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Згідно з народним повір’ям, є хвилини, коли побажання, висловлені вголос, здійснюються. Це – перші хвилини нового року, коли ми дивимося в майбутнє з прихованими надіями та бажаннями. Нехай у новому році вирішаться наші проблеми, ми знайдемо сили, позбудемося від недуг. За виконання наших бажань, за все хороше, надихаюче і прекрасне. За наше щасливе майбутнє! З Новим роком, з новим щастям!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Жив на світі чоловык. Був у нього будинок і була робота. Була в нього дружина і були діти. Все в нього було, але йому цього було мало. Пішов він тоді до мудреця за порадою: – Мудра людина, допоможи мені! Все у мене є, але хочеться чого-небудь ще. – Піди тоді в дрімучий ліс, – порадив мудрець, – знайди там найвищу ялину. Під нею закопана скринька. Відкрий її і знайдеш те, що шукаєш … Відправився чоловік в дрімучий ліс. Знайшов там найвищу ялину. Перекопав під нею все навколо, але скриньку знайшов! Дістав її з землі … І тут ця гігантська ялина звалилася на нього, притиснула до землі, а одна гілка – встромила прямо в дупу! Так вип’ємо ж за те, щоб у Новому році ми не шукали пригод на свою ж …!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Мати запитує дорослу дочку: – А ти що чекаєш від Нового року? – І сама толком не знаю. Чогось хочеться … Чи то, насіння, чи то … заміж! Вип’ємо ж за те, щоб у Новому році у кожного було все, включаючи й насіння!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Один мудрий чоловік сказав: Добре в колі сім’ї, Тихо зустріти рік Свині … По-моєму, він має рацію лише наполовину. У колі сім’ї добре зустрічати і рік Тигра, і рік Мавпи і інші роки. Пропоную підняти тост за нинішній Новий рік, за рік Кролика!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Розмовляють двоє. – Як ти живеш? – Питає один. – По-різному, – відповідає той. – Коли мені погано – приїжджає “швидка”. А коли мені добре – приїжджає … міліція! Нам зараз весело, добре, значить, слід очікувати … приїзду міліції. І все ж давайте вип’ємо за те, щоб у Новому році нам було добре!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Що ж побажати всім, хто сидів за цим столом? Усім дівчатам вийти заміж, а хлопцям – знайти наречених! І ще. Ви, напевно, знаєте новорічне побажання російських космонавтів: Щоб їлося і пилося, Щоб хотілося і моглось! Щоб у майбутньому році Було з ким і було де!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Піднімемо келихи за те, щоб проводи старого року відрізнялись від проводів потягу на вокзалі: поїзд, віднімає друзів та коханих, а минулий рік принесе нам їх! Давайте вип’ємо за те, щоб так було завжди!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай у наступному році у нас буде стільки гарних і радісних подій, стільки добрих і прекрасних справ, скільки вогників горить у нашій новорічній гірлянді!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Ну, за Новий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Я хочу випити за те, щоб після дванадцятого удару годинника Ваше найкраще в минулому році стало найгіршим у майбутньому році!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Один мудрець сказав: “Саме дивне в людині те, що вона нерідко засмучується про втрачений стан, а що проходить його життя, він не засмучується”. Вип’ємо ж за те, щоб яскраво та з користю пройшов кожен день нового року.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вип’ємо за те, щоб у Новому році столи ломилися від достатку, а ліжка – від любові!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Кожен з нас представляє собою половину людства, яка вічно шукає іншу, – сказав давньогрецький мудрець Арістофан. Ми живемо надією на щасливу зустріч. Я бажаю всім, хто ще не зустрів свою другу половину, обов’язково знайти її в новому році!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Давайте вип’ємо за те, щоб кожен наступний Новий рік наш святковий стіл все більше ломився від їжі, телефон все більше розривався від вітальних дзвінків друзів і все більша кількість дітей і онуків дарувало б нам подарунки.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед новим роком викидати з вікна старі і непотрібні, обридлі за рік речі. Ми, звичайно, не в Італії, але цей звичай такий гарний, що мені хотілося б запропонувати вам усім викинути з пам’яті як непотрібний мотлох старі образи, сварки, погані вчинки, заздрість, невірність, невдячність. Якщо ми все це зробимо, то виявиться, що в нашій пам’яті залишилися тільки теплі та приємні спогади про старий рік. Запам’ятаємо його таким, і тоді наступний новий рік буде кращим за минулий!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Життя прекрасне навіть тоді, коли по щоках течуть сльози. Так вип’ємо ж за те, щоб у Новому році по нашими щоках текли сльози тільки радості і щастя.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Новий рік – це свято контрасту: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома – сонячно, весело, тепло, ялинка нарядна, стіл святковий. Бажаємо, щоб цей контраст був пронесений через весь рік, і як би не вирували вітри і бурани, як би не було незатишно навколо, на душі завжди було сонячно і тепло!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Двічі на одні й ті ж … Нові роки не наступають! Не можна зустріти один і той же Новий рік двічі … Так давайте вип’ємо за своєчасність, неминучість і єдиність цього повторюваного свята! За Новий рік!

Мітки: , ,
Залишити коментар

*

Вгору