Шишки, як ялинові, так і соснові – прекрасний природний матеріал для створення деталей святкового новорічного столу, вінків, підсвічників та інших виробів. Досить розкласти просушені шишки на тарілках або навколо них, поставити і запалити поруч свічки – запах, притаманний тільки новорічному святу, красива сервіровка вашого столу і святковий настрій забезпечені. А якщо прикріпити клеєм до простої або забарвленої шишки стрічку (тонкий шнурок, красиву нитку), посипати штучним снігом або святковою мішурою – готова оригінальна прикраса.

Новорічний декор з шишок

З шишок виходять прекрасні елементи прикраси для Нового року: чудові підсвічники, красиві різдвяні вінки, ексклюзивні іграшки на ялинку … і навіть сама новорічна красуня (у вигляді конуса, зібраного з шишок).

Новорічна ялинка з шишок

Для створення новорічної ялинки з шишок необхідно підготувати конус із пінопласту або картону, аерозольна фарба, універсальний клей, і, звичайно самі шишки. Підставу конуса зробіть стійкою. Роботу необхідно починати з нижнього ряду, збираючи його з великих шишок, поступово заповнюючи всю поверхню конуса рядами більш маленьких шишок, найменші приклейте на вершину конуса. Заповніть порожнечі, що утворилися між шишками іншими природними матеріалами, наприклад жолудями, мішурою або дрібними ялинковими іграшками. Окрасьте ялинку з аерозольного балончика з фарбою. Колір фарби залежить від вашого смаку.

Новорічний декор з шишок - фото 23

Збирати шишки найкраще навесні. Свіжі осінні шишки рекомендується обробити в слабкому розчині столярного клею. Це вбереже шишки від деформації і збереже форму вашого вироби з них. Сушити шишки необхідно на «відкритому» повітрі (наприклад, на балконі), постеливши під шар шишок газети або папір. Зібрані шишки бажано розсортувати за формою, видам, розмірам і розкласти в окремі коробки. Тепер вони підготовлені для подальшого використання. Також запасіться іншими природними матеріалами: гілками, мохом, жолудями … Вони стануть прекрасним доповненням при створенні композицій з шишок.

Новорічний декор з шишок, фото

Новорічний декор з шишок - фото 3 Новорічний декор з шишок - фото 7
Новорічний декор з шишок - фото 4 Новорічний декор з шишок - фото 5
Новорічний декор з шишок - фото 6 Новорічний декор з шишок - фото 8
Новорічний декор з шишок - фото 9 Новорічний декор з шишок - фото 10
Новорічний декор з шишок - фото 11 Новорічний декор з шишок - фото 12
Новорічний декор з шишок - фото 14 Новорічний декор з шишок - фото 16
Новорічний декор з шишок - фото 13 Новорічний декор з шишок - фото 19
Новорічний декор з шишок - фото 15 Новорічний декор з шишок - фото 20
Новорічний декор з шишок - фото 17 Новорічний декор з шишок - фото 18
Новорічний декор з шишок - фото 21 Новорічний декор з шишок - фото 22
Новорічний декор з шишок - фото 2 Новорічний декор з шишок - фото 25
Новорічний декор з шишок - фото 24 Новорічний декор з шишок - фото 26
Залишити коментар

*

Вгору