Підготовка до Новорічних свят дає можливість розгулятися фантазії і для втілення задуманого застосувати найнесподіваніші прийоми. Щоб зробити такий білосніжний морозний декор, автор ідеї Tracie використовувала пляшки, фарбу, клей і морську сіль. Результат – казковий!

Новорічний декор з винних пляшок

Для новорічного декору можна використовувати звичайні винні пляшки. Пляшки очистити від наклейок, протерти спиртом або помити з миючим засобом, прополоскати і висушити. Сухі пляшки покрити білою акриловою фарбою і залишити для повного висихання.

Новорічний декор з винних пляшок - фото 2

Тепер готуємо морську сіль. Вона повинна бути білою. Якщо немає білої солі, то її можна замінити цукром. Морську сіль насипати на папір гіркою, щоб було зручно наклеювати її на пляшку. Після того як фарба висохне, пляшку покрити клеєм ПВА і обваляти її в білій морської солі. Відставляємо пляшку сохнути, а самі займемося оформленням гілок і підноса.

Новорічний декор з винних пляшок - фото 3

Для букета підійдуть красиві ялинові або соснові гілки, великі пір’я, сухоцвіти – все це потрібно пофарбувати срібною або білою фарбою-спреєм. Потім сухі пофарбовані гілки побризкати клеєм і посипати гліттерами. Також можна підготувати кілька новорічних куль: одну пофарбувати сріблом, а до іншої додати гліттер.

Приступаємо до створення святкової композиції. Для цього можна використовувати піднос. Піднос підійде будь-якої форми, його можна застелити паперовою серветкою з ажурним краєм, поставити два-три маленьких прозорих склянки зі свічками, центральне місце займуть пляшки з гілками, а доповнять новорічну композицію кулі і морська сіль. Готова композиція може зайняти почесне місце в будинку: на журнальному столику, каміні, підвіконні, а може, і на обідньому столі.

Залишити коментар

*

Вгору