Перед тим, як обирати ковдру, вам слід визначитися з тим, холодно у вашому помешканні, чи тепло. Якщо холодно, то найкращим варіантом є шерстяна або пухова ковдра. Дуже важливо у цьому випадку не купувати найдешевший виріб, оскільки натуральна та якісна ковдра не може бути дешевою. Крім того, ця річ не купується на один рік, а прослужить вам набагато довше. *THUMBS UP*

Обираємо ковдру

Який наповнювач ковдри обрати?

Вата (бавовна). Перед придбанням ковдри із таким наповнювачем, перевірте, щоб не було збитих грудок. Такі ковдри порівняно дешеві, наповнювач чистий, добре зберігає тепло і не викликає алергійних реакцій. Недоліками цього наповнювача є те, що він швидко вбирає різні запахи і важкий.

Шерсть (овеча або верблюжа). Це екологічно чистий наповнювач, який найкраще зберігає тепло людського тіла. Ковдри довговічні. Наповнювач добре вбирає вологу, але при цьому залишається сухим. Єдиний мінус – міль дуже любить ласувати цим матеріалом. ;D

Пух, пір’я. Такі ковдри легкі, м’які, довговічні, здатні утримувати тепло. Недоліки – вбираючи вологу, пух швидко стає сирим, можуть завестися кліщі, а це у свою чергу, може викликати алергію.

Мітки: , ,

Коментарів

1
  • O.Alejandro434

    16.06.2016 2:48

    Кожній людині у своєму житті необхідно мати вміння вибирати собі і своїй родині одежу для сну, для свого спального місця та різні постільні приладдя. Бо від них буде залежати повноцінний нормальний сон, гарне утрішнє самопочуття. Від яких буде залежати успіх майбутнього дня. Є в інтернеті гарний асортимент в одному інтернет-магазині http://retown.kiev.ua/domashniy-tekstil/odeyala/c21/sherst/f918, де присутні товари для гарного нічного відпочинку та сну. Ковдра також впливає на якість сну.

Залишити коментар

*

Вгору