Прийдешній Новий рік – рік Кролика. А він дуже любить помаранчевий та сріблястий кольори. Помаранчевий – колір щастя, довіри та оптимізму, колір улюбленого овоча (моркви) прийдешнього року Металевого Кролика! *THUMBS UP*

Найголовнішими прикрасами вдома на Новий рік, напевно, є свічки. Запалювання свічок надихає на початок нового життя. Вони можуть бути використані для прикрашання святкового столу. Прикрасити святковий стіл можна також, використовуючи й інші елементи: квіти, фрукти, рослини, цукерки, гарні пляшки тощо.

Прикрасьте дім до свята!

Сміливо можна замінити штори на кухні на помаранчеві, прикріпивши круглі «золоті» китайські монетки, які створять настрій і приваблять достаток та успіх у ваш дім.

З обгорткового паперу виріжте різнокольорових янголів та сріблястих метеликів, повісьте їх разом із дощиком просто на люстру. Якщо ви хочете, щоб все вдома нагадувало про наближення свята, можна пов’язати на світильники різнокольорові стрічки.

Новорічний кроликНа святковому столі обов’язково мають бути яблука і просо. Не треба подавати на стіл зайчатину або кролятину, щоб не образити Кролика. Подбайте про те, щоб на столі було багато овочів, зелені – зеленої цибулі, кропу, петрушки. ;D

Оскільки стихія 2011-го року – метал, розставте по квартирі металеві прикраси (наприклад, металеві вази або підставки для свічок) і використовуйте гарні металеві столові прибори. Не забудьте придбати фігурки з символом цього року і подарувати їх близьким. Залиште фігурку і собі, поставте її на поличку або прикріпіть до холодильника, щоб догодити року, який наближається.

Разом із новорічними подарунками під ялинку слід покласти пучок моркви, щоб порадувати символ 2011 року.

Цього року можна все, адже кролик протегує мистецтву і красі.

Візьміть на замітку:

  • Хочете здивувати гостей весняною зеленню у новорічну ніч? Це можна зробити, якщо за 20-25 днів до Нового року зрізати гострим ножем гілочки яблуні, вишні, сливи і поставити їх у воду. Вже через 10-15 днів на гілочках розпустяться ніжні листочки.
  • Ми прикрашаємо ялинку, іноді навіть стіни. А от про стелю забуваємо. А уявіть собі, як вона заграє, якщо до неї прикріпити гірлянду! Зробити тропічні ліани або зоряне небо допоможе звичайний скотч. *OK*
  • Ялинка може стати повноправною учасницею новорічного застілля. Вам знадобляться маленькі хвойні гілочки. Їх треба підрізати навскоси гострим ножем, на добу поставити у воду, а потім зрізи закріпити розтопленим воском. Самі гілочки можна прикрасити дощиком або ниткою з бісеру.
  • Ще гарніше буде, якщо прикрасити оселю «засніженими» гілками. Зробити це неважко: на тертці натріть пінопласт і посипте ним гілки, злегка змащені клеєм.
  • Який Новий рік без гірлянд і свічок? Можна зробити святковий світильник з вази і гірлянди. Гірлянду можна обмотати навколо вази, а можна помістити її всередину. Кришталь заграє різними кольорами, даруючи кімнаті атмосферу чарівності.

Дайте волю своїй новорічній фантазії і у вас все вийде.

Залишити коментар

*

Вгору