Дружка (або головна подружка нареченої, як прийнято називати таку на Заході) грає одну з головних ролей у підготовці весільного торжества ;D , вона у всьому допомагає нареченій, вона – права рука нареченої, її психолог і помічниця.

Обов'язки дружки на весіллі

Головна роль дружки – допомогти нареченій з плануванням весілля. Це може включати вибір і покупку весільного плаття, підготовку запрошень, допомогу в складанні весільного меню і т.д. Вона завжди повинна знаходитися поруч в день весілля, коли нареченій потрібна допомога, підтримка чи просто співрозмовник.

Отже, обов’язки дружки до весілля:

Однією з головних обов’язків дружки є допомога нареченій у виборі весільного плаття, аксесуарів і весільного взуття. Тут дружка повинна проявити себе психологом і незалежним експертом. Можливо доведеться скасувати свої особисті плани, щоб у черговий раз піти у весільний салон на примірку плаття з нареченою.

Допомагає вибрати, купити чи змайструвати самим і розіслати запрошення.

Організація дівич-вечора теж зазвичай лягає на плечі дружки. Організувати і підтримувати веселощі і запал на дівич-вечорі – хоч і клопітне, але приємне і веселе завдання! Разом з подружками дружка може підготувати для нареченої якийсь подарунок або сюрприз, який буде нагадувати їй про вільне дівоче життя.

Дружка і наречена

Дружка разом з нареченою також має підготувати сценарій викупу нареченої з різноманітними небанальними конкурсами і завданнями для нареченого. У цьому їй можуть допомогти сестри, брати і подружки нареченої.

Дружці слід заздалегідь приготувати і вивчити гарний тост для молодят.

Дружці також належить простежити за прикрасою залу, де проходитиме церемонія і банкет, і весільного кортежу, а може навіть взяти участь у декорі.

У підготовці нареченої не варто забувати дружці і про свій образ. Адже вона теж цілий день буде на увазі, її вбрання теж повинно бути на рівні. Але слід пам’ятати, що це день нареченої, тому не потрібно затьмарювати її своєю красою й іншими перевагами. 😉 Сукня дружки не повинна мати глибоке декольте або мінімальну довжину, вона також не повинна бути чорного кольору.

Останні кілька днів перед весіллям дружці, можливо, доведеться провести разом з нареченою. Вони разом можуть сходити в салон краси на масаж, педикюр, манікюр. Наречена буде в кілька збудженому стані, і дружка повинна постійно запевняти її, що все вже готове і весілля буде просто чудовим.

Обов’язки дружки на весіллі:

Подружка нареченої повинна однією з перших з’явитися до будинку нареченої, щоб допомогти їй одягтися і привести себе в належний вигляд. Так як зараз наречені часто користуються послугами перукаря-стиліста-візажиста, то дружці залишається не менш важлива роль психолога, оскільки, крім того, що наречену треба одягнути, її ще треба і заспокоїти в такий хвилюючий в її житті день. Не соромтеся впевнено повторювати нареченій, що вона сьогодні найгарніша, найщасливіша, найчарівніша і найпривабливіша!

Дружка на весіллі

Далі дружці належить зустріти нареченого зі дружбою і з усією строгістю провести обряд викупу. У цьому їй знадобляться навички продавця, тому що треба буде дуже багато торгуватися. Текст викупу потрібно вивчити напам’ять, щоб розіграти все без запинок і накладок. Або в крайньому випадку записати у вигляді невеликих карток всі свої репліки і фрази.

Під час офіційної церемонії дружка повинна стояти біля нареченого, потримати букетик нареченої під час розпису, допомагати приймати букети і подарунки, коли гості почнуть вітати молодих. Не забудьте про документи молодого подружжя (паспорти, свідоцтво про шлюб).

Під час прогулянки дружка допомагає нареченій носити букет, дивиться, щоб плаття залишалося в належному вигляді, не забруднилося і т.д. І ще подружка нареченої повинна мати у своїй сумочці все, що може стати в нагоді нареченій в будь-яку хвилину, в будь-якій складній ситуації: пігулки від головного болю, від діареї, голку з нитками, гребінець, запасні панчохи, шпильки, носовичок, вологі і сухі серветки, антистатик, косметичку, дзеркальце. *OK*

Дружка допомагає нареченій

На банкеті допомагає тамаді в проведенні конкурсів, ігор, танців, перша виходить на танцпол (якщо тільки це не перший танець молодих).

Як тільки з бенкету піде останній гість, вважайте, що Ваша місія завершена … Можете зітхнути з полегшенням! Приємний, але насичений день закінчився, так само як ваші, так і обов’язки дружби на весіллі також.

Залишити коментар

*

Вгору