Свідок (він же дружка) нареченого – це права рука нареченого, його помічник та радник. На роль дружки обирали заводного, веселого й жвавого хлопця, який за словом у кишеню не ліз. ;D Він супроводжував нареченого і під час сватання, і на весіллі, і на викуп нареченої.

Обов'язки свідка на весіллі

Хороший свідок і близький друг нареченого просто зобов’язаний взяти на себе організацію парубочого вечору. Це можна зробити за домовленістю разом з нареченим або іншими друзями нареченого. Але несподівані для нареченого сюрпризи на святі прощання з холостяцьким життям теж вітаються. Може придумати веселий сценарій, щоб свято не перетворилося на банальну пиятику з відвідуванням стрип-бару.

Заздалегідь варто підготувати оригінальний тост свідка. А також не забути про подарунок для молодих.

У день весілля прийти раніше до нареченого, оглянути його з голови до ніг, допомогти зав’язати краватку, покласти хусточку в кишеню, та й просто поплескати по плечу.

Обов'язки свідкаВи в цей день відповідаєте за найважливіше: кільця, паспорти, гроші і букет нареченої, так як наречений в цей день часто перебуває у повній прострації. Не забудьте також взяти шампанське і стаканчики, щоб відразу після РАГСу випити за здоров’я молодих.

По приїзді до дому нареченої, свідок повинен бути готовий до того, що подружки і свідок влаштують викуп і будуть жадати грошей, цукерок, монет, шоколадок, пляшок з випивкою, спритності, веселості, розуму і мудрості у замін за свою наречену! Тому свідок просто зобов’язаний не кинути свого друга-нареченого на амбразуру і допомогти йому справитися зі всіма завданнями. *OK* З такої нагоди свідок повинен заготовити шампанське, вино, цукерки, маленькі сувеніри і трохи грошей, щоб добути-таки кохану для свого драга. Буде ідеально, якщо свідок буде заздалегідь знати, чим йому відкуповуватися. Не завадить взяти кілька пляшок шампанського у весільну подорож по місту.

У РАГСі свідок ставить свій підпис у реєстраційній книзі, а потім розливає всім шампанське, кричить «Гірко!», Душить в обіймах свого друга і дарує квіти нареченій.

На банкеті свідок сидить поруч з нареченим, доглядає за дружкою, стежить, щоб у всіх в полі його зору були наповнені келихи.

Не відмовляється брати участь у всіх конкурсах, розіграшах, танцях. Будьте готові до того, що доведеться заспівати або станцювати.

Обов'язки на весіллі свідка

Майте на увазі, що наречену можуть вкрасти! Ваше завдання цього не допустити, інакше доведеться розщедрюватися і платити черговий викуп.

Свідки – як капітани на кораблі весілля молодят, тому й залишають його останніми. 😉

Залишити коментар

*

Вгору