Кілька місяців тому ми проголошували новорічні тости, сидячи за святковим столом зі своїми друзями, трохи пізніше ми вимовляли тости за різдвяним столом в кругу сім’ї та родичів. Далі за студентськім столом лунали веселі студентські тости про навчання, сесію та цікаве життя самих студентів. ;D Потім всі закохані на день всіх закоханих говорили один одному романтичні тости за романтичною вечерею. А на 23 лютого жінки проголошували тости своїм мужнім чоловікам. Тепер прийшла черга до чоловіків казати тости своїм чарівним і коханим жінкам на 8 березня міжнародний жіночий день.

Тости до 8 березня

Тости для самих коханих і дорогих жінок

8 березня – день, коли жінка почуває себе жінкою, а чоловік – чоловіком. Давайте ж вип’ємо, щоб це відчуття не покидало нас і в інші дні року!

@}-]- @}-]- @}-]-

Все саме гарне і найгірше в моєму житті від жінок. А що є ще в житті, окрім доброго і поганого? Так давайте вип’ємо за жінок, які дарують радість і печаль і саме життя!

@}-]- @}-]- @}-]-

Перші квіти – крихкі і ніжні, що ростуть з-під холодного снігу … Не зима, не весна – початок березня. Жінка – ніжна і тендітна, але така ж сильна, як квітка у своєму прагненні до сонця … Не зима, не весна – початок життя! Так давайте вип’ємо за ці ніжні, тендітні і такі сильні квіти! За наших дорогих жінок!

@}-]- @}-]- @}-]-

Що таке “8”? “8” – це міжмісто … Так давайте ж вип’ємо за любов, для якої не існує відстаней!

@}-]- @}-]- @}-]-

8 Березня. Всі дарують жінкам букети квітів, прекрасні подарунки, кажуть ласкаві слова, вимовляють тости. Але … все-таки до кінця не розуміють їх. Не розуміють про що говорять … Бо, як відомо, горизонтально розташована цифра “8” – знак нескінченності … А тому в цей день необхідно випити за нескінченність розуміння і нерозуміння між чоловіком і жінкою! За цю прірву, яка так … з’єднує!

@}-]- @}-]- @}-]-

Вип’ємо за те, щоб попит на жінок перевищував пропозицію!

@}-]- @}-]- @}-]-

У народі кажуть: “Якщо хочеш прийняти правильне рішення, порадься з жінкою і зроби навпаки”. Я п’ю за наших дружин, що дають нам можливість в складній ситуації знаходити оптимальне рішення!

@}-]- @}-]- @}-]-

Жили в одній сім’ї дві дівчини і одна стара. – Ми скоро заміж вийдемо, – говорили дівчата, – нам в будинку господарювати ні до чого. – А я скоро помру, – каже стара, – мені нічого на треба, а іншим залишати не хочу. І дівчата заміж не вийшли, і стара не померла. Так жили вони, голодні та брудні. Так вип’ємо ж за хороших господинь!

Тости жінкам на 8 березня

Давайте вип’ємо за жінок – нам все одно, а їм приємно!

@}-]- @}-]- @}-]-

Кажуть, що якщо заміжня жінка не носить обручки, а також сережок, брошок, кулонів, браслетів і намист, виходить, вона вийшла заміж тільки по любові!
Піднімемо келихи за щиру любов!

@}-]- @}-]- @}-]-

Я пропоную тост за те, щоб відчуття святе не покидало нас і в інші дні року, і жінки завжди відчували себе коханими, цінними, шанованими, а чоловіки – люблячими та опікуваними жінок.

@}-]- @}-]- @}-]-

Сказали добрі люди однієї жінки:
– Ти чоловікові не зраджуй. Якщо тут тобі зійде, на тому світі спитається.
– Мій чоловік на цьому світі нічого не знає, а вже на тому й поготів не дізнається! – Відповіла невірна дружина.
Я пропоную випити за вірність і на цьому світі, і на тому!

@}-]- @}-]- @}-]-

Якщо про жінку говорить весь світ, то це означає, що вона кінозірка.
Якщо про жінку говорить вся країна, то це означає, що вона президент.
Якщо про жінку говорить все місто, то це означає, що вона солістка місцевого ансамблю.
Якщо про жінку говорить вся вулиця, то це означає, що вона повія.
Так вип’ємо ж за жінок, про яких говорять віршами їх кохані!

@}-]- @}-]- @}-]-

У далекі часи в прекрасній країні Індії жив падишах, у якого було три дружини. У падишаха був також звіздар, який передбачав йому долю. І ось одного разу закликає падишах до себе астролога і каже:
– Ти довго жив у мене, але жодного разу не передбачив мені нічого поганого. І тому мені захотілося нагородити тебе. Вибирай будь-яку з моїх дружин. І от підходить звіздар до першої дружини і питає:
– Скажи мені, жінка, скільки буде двічі два?
– Три, – говорить вона. “Яка ощадлива дружина”, – подумав звіздар.
Друга йому відповіла:
– Чотири. “Яка розумна дружина”, – подумав звіздар.
Третя ж йому відповіла:
– П’ять.
“А це дуже щедра дружина”, – подумав звіздар.
Як ви думаєте, яку дружину він вибрав?
– Він вибрав найкрасивішу!
Так вип’ємо ж, друзі, за наших прекрасних дам, що сидять за нашим столом!

Залишити коментар

*

Вгору