Олександрит – це рідкісна ювелірна, що володіє сильним плеохроізмом різновид хризоберилу. При денному освітленні він має голубувато-зелене або смарагдово-зелене забарвлення, а при штучному освітленні – червоний, малиновий, пурпурно-червоний або фіолетово-червоний колір.

У просторіччі відомий під назвою – камінь вдови. Олександрит нерідко плутають з синтетичним корундом, який часто на ринках, торгових прилавках просто неправильно, не завжди навмисне називають олександритом.

Олександрит

Зовні синтетичний олександрит абсолютно не відрізняється від справжнього, але корисними властивостями оригіналу не володіє.

За допомогою олександриту можнавідрегулювати кровообіг, очистити кров, зміцнити кровоносні судини. Також використовується при лікуванні варикозу (варикозного розширення вен). Колірна подвійність олександриту вступає в зв’язок з обома типами людської крові – як венозної, так і артеріальної.

Олександрит прикрасиОлександрит приносить допомогу людям з розхитаною нервовою системою, врівноважує всі емоції і розум людини. За допомогою каменя можна отримати душевне зцілення.

Є деякі дані про те, що олександрит допомагає лікуванню селезінки, а також підшлункової залози.

В Індії, наприклад, олександрит використовується для запобігання таких захворювань як алкоголізм, проказа і короста.

У Європі олександрит через свого мінливого забарвлення вважався символом ревнощів і влюбливості. В Індії та на Шрі-Ланці олександрит є каменем везіння, довголіття та процвітання.

Натуральний, справжній олександрит змінює свою енергетичну структуру. Це відбувається залежно від енергії навколо нього, а перед небезпеками і серйозними, непростими ситуаціями він змінює свій «денний»  колір на більш «вечірній», тобто вдень ​​він залишається червонуватим або навіть фіолетовим. У найважчих випадках його забарвлення може бути наближеним до жовтого.

Олександрит найчастіше рекомендується носити тільки в поєднанні з яким-небудь каменем.

Олександрит властивості

Ювелірами олександрит цінується дуже високо, і використовується здебільшого у вигляді вставок в різних прикрасах.

Олександрит має зв’язок з планетами Сатурн і Марс. Найкраще він напевно підходить тим людям, хто народився під знаками Скорпіона, Тільця, Козерога і Стрільця. Люди з іменами Олексій, Олександр, Аліса і Людмила обов’язково повинні мати в своєму арсеналі хоч одну прикрасу або один талісман з олександриту.

Залишити коментар

*

Вгору