Сьогодні Жіночий Журнал JIJOUR пропонує вам зробити такого симпатичного маленького хлопця, яким ви зможете прикрасити вашу новорічну ялину красуню, використовувати для новорічного декору, прикрасити упаковку новорічного подарунка або подарувати такого пінгвіна з повсті вашим малюкам.

Пінгвін з повсті

Робити такого пінгвіна з повсті не дуже важко і довго, але потрібно підійти до цього питання дуже педантично. З першого разу може не все відразу вийти, але головне не поспішати і в разі необхідності, можна все переробити заново. Так що наберіться терпіння і починайте майструвати такого красивого і милого пінгвіна.

Пінгвін з повсті - фото 2 Пінгвін з повсті - фото 3

Матеріали для пінгвіна з повсті

  • 1 маленька куля з пінопласту
  • 1 середня куля з пінопласту
  • Ніж
  • 2 зубочистки
  • Гарячий клей
  • Сіра і біла повсть
  • Швейні шпильки
  • Шматочки тканини
  • Ножиці

Виготовлення пінгвіна з повсті

1. Візьміть маленький і середній пінопластові кульки і виріжте у верхній частині кожної кульки верхівку. Вставте 2 зубочистки в середину середньої кульки.

2. Обмазати гарячим клеєм обрізану частину кульки, в яку вставлені зубочистки. Вставте маленьку кульку обрізаним краєм на зубочистку і натисніть, щоб склеїти 2 кульки.

3. З повсті виріжте півколо трохи більше, ніж маленька кулька і зробіть 3 невеликих розрізи уздовж верхньої частини.

4. Покрийте маленьку кульку клеєм, як показано на малюнку. Це буде передньою частиною голови або обличчям. На нього акуратно наклеїти підготовлену повсть з розрізами.

5. Вирізати 12 довгих сірих смужок повсті і 10 довгих смужок білої повсті. Приколоти шпильками або приклеїти 8 сірих і 4 білих смужок повсті в місці з’єднання 2 куль, в цьому місці у пінгвіна буде шия.

Пінгвін з флісу - фото 4

6. Далі приколоти булавками чи приклеїти 3 білих і 4 сірих смужок повсті перпендикулярно уздовж сторони тіла, в місці де з’єднується сірі та білі частини.

7. Спочатку взяти білі смужки і ткати їх. Для цього приклеєні перпендикулярно смужки в шаховому порядку просовуємо під іншими білими смужками, як показано на малюнку. Продовжувати робити це, поки всі частини будуть зіткані. Таке ж зробити з сірими смужками повсті. Приколоти шпильками або приклеїти кінці під низ і обрізати зайві краї.

8. Щоб приховати клей або шпильки, візьміть сіру смужку повсті і приклейте її на потилиці. А другу сіру смужку приклейте по лінії з’єднання сірої та білої повсті. Це дасть чистий гладкий край.

9. З сірої повсті вирізати верх маківки і приклеїти у верхній частині голови. Вирізати лапки, дзьоб і крила та приклеїти їх на тіло. Для очей можна використовувати 2 чорні шпильки або дві маленькі чорні намистини.

10. Взяти шматок тканини за Вашим вибором і обернути навколо шиї пінгвіна та зав’язати як шарф.

Пінгвін з флісу - фото 5

І, нарешті, зробити глибокий вдих, тому що ви зробили красивого пінгвіна з повсті!

Чесно кажучи, зробити такого пінгвіна дійсно складно, але результат, який ви отримаєте, шалено порадує вас. Такого пінгвіна з повсті можна використовувати як ялинкову іграшку або прикрасу для упаковки подарунка.

Пінгвін з повсті - фото 6 Пінгвін з повсті - фото 7

Також таку саморобну іграшку можна подарувати дитині, тільки само собою зрозуміло, що замість закріплення шпильками потрібно тільки склеювати все.

Сподіваємося, вам сподобався цей майстерклас з виготовлення пінгвіна з повсті.

Залишити коментар

*

Вгору