Є багато кумедних подушок, які можна зробити своїми руками. *OK* Цікаві ідеї можна підглянути у великих дизайнерів. На фотографії показана симпатична подушка, обв’язана гачком, з великим ґудзиком в центрі – це маленька копія дизайнерської подушки, яку зробила Christian.

Подушка, обв'язана гачком

Подушка, обв’язана гачком своїми руками

Для роботи потрібно підготувати два гачки, що відповідають розміру пряжі, пряжу двох кольорів, тканина для виготовлення подушки, сінтопон, ножиці, голку з ниткою, прикрасу для центру подушки – брошку або великий ґудзик.

Подушка, обв'язана гачком, з великим ґудзиком в центрі

Вибрати розмір подушки. Christian для прикладу зробила маленьку подушку діаметром 30 см. На тканині намалювати коло. Для цього можна використовувати звичайну тарілку. Або намалювати коло на папері за допомогою циркуля, вирізати і обвести на тканині. З тканини вирізати два однакових кола для подушки. ;D

Красива подушка, обв'язана гачком Симпатична подушка, обв'язана гачком

Тепер беремо гачки і пряжу. Автор використовує два контрастні кольори для наочності. Одним гачком в’яжемо ланцюжок білою пряжею, іншим в’яжемо візерунок жовтою пряжею. Трохи зв’язавши, потрібно пришивати ланцюжок з візерунком до подушки. Це потрібно для того, щоб не помилитися в довжині ланцюжка (за версією автора).

Для узору: набрати ланцюжок з 20 повітряних петель білим кольором, кольоровою пряжею – * 1 стовпчик без накиду, 1 петлю пропустити, 5 стовпчиків з накидом, 1 петлю пропустити *. Візерунок повторювати від * до *. Якщо побачите, що 5 стовпчиків з накидом буде недостатньо для красивого візерунка, зробіть сім або дев’ять – все залежить від розміру пряжі.

Подушка, обв'язана гачком, з ґудзиком в центрі

Закінчивши перше велике коло, переходимо до наступного, поки не обв’яжемо всю подушку. Щоб подушка була пишною, ланцюжки потрібно пришивати близько один від одного, більша відстань дасть меншу пишність. 😉

Подушка з ґудзиком в центрі, обв'язана гачком

Залишити коментар

*

Вгору