Красиві прикраси із тканини створює Bonheur, що в перекладі означає щастя, благополуччя. *OK*

Широкі ошатні браслети зроблені з класичних і антикварних тканин – натуральний шовк, атлас, мереживо, парча, розшиті бісером та перлами. Основа браслетів, що стикається з рукою, з натуральних щільних тканин.

Прикраси з тканини

Мереживний браслет прикрашає мініатюрний малюнок – букет квітів, намальований акрилом на полотні і покритий матовим лаком. Браслет зв’язаний гачком з бавовняної пряжі, яка пофарбована вручну, розшита бісером.

Браслет повністю з антикварної парчі, підфарбованою вручну і прикрашеною ручною вишивкою, мереживом і бісером.

Прикраси з тканини 2

Ніжний і романтичний браслет, розшитий бісером і паєтками. *THUMBS UP*

Прикраси з тканини 3

Сережки “Золоті рибки” зшиті з парчі, обшиті бісером, паєтками, прикріплені ланцюжки, з пряжі зроблені плавники і хвіст риби.

Прикраси з тканини 4

Сміливі і гламурні сережки захоплюють багатством східних візерунків і кольорів. Виготовлені з натурального шовку, прикрашені вишитим витіюватим візерунком і золотим бісером.

Прикраси з тканини 5

Це чудові казкові сережки. Вони зроблені з мережива, дрібного сріблення бісеру і старовинних кристалів. Тканина для квітів забарвлена вручну. ;D

Прикраси з тканини 6

Приголомшливе намисто для сучасної принцеси. У цій прикрасі використаний різний красивий текстиль – дорогий шовк, парча, старовинний батист і мережива. Все поєднано в складну конструкцію, інкрустовану бісером, кристалами Сваровські та старовинним перлами.

Прикраси з тканини 7

Святкове кольє для особливого випадку зшито з мережива, оксамиту і шовку, яке прикрашає вишивка, стилізована полуниця з оксамиту, кристали Сваровскі, бісер і деякі ювелірні прикраси.

Прикраси з тканини 8

Створюючи цю прикрасу, автор був натхненний фільмом “Єлизавета: Золоте століття”. Якщо не хочете носити цю прикрасу, то вона може використовуватися як прикраса інтер’єру. 😉

Прикраси з тканини 9

Залишити коментар

*

Вгору