У кожної жінки свій тип фігури. Одні можуть сміливо хвалитися своїми стрункими формами, а от у інших можуть виникати жирові відкладення, при чому в різних місцях тіла. Це і наявність пишних стегон, і проблеми в областях рук, ніг, живота. Звичайно, існує схильність до повноти, закладена генетично, але багато фахівців вважають, що є факти, які свідчать про те, що жирові відкладення в кожній з областей тіла говорять про порушення функцій організму, кожна область відповідає за роботу певних органів. Так що ж говорить жир, що знаходиться в різних місцях?

Про що говорить жир в різних зонах тіла

Жир на животі часто з’являється після перенесеного стресу, непростого і важкого життєвого періоду. Це зовсім не дивно, так як в стані потрясіння організм виробляє зайву кількість гормону, що носить назву кортизон. У підсумку це призводить до жирових відкладень в зоні живота. Щоб позбутися від цих надлишків, необхідно привести в порядок свою нервову систему, а також приділити увагу кардіотренуванням, яка допоможе стабілізувати обмін речовин.

Якщо жирок накопичується в ногах, особливо в їх нижній частині, то це не особливо шкодить можливості одягатися красиво, але все ж додає певні обмеження, створює відчуття тяжкості. Ця проблема свідчить про існування в тілі зайвої рідини. Людина споживає занадто багато води, вуглеводів, солоних і солодких продуктів, що затримують рідину в організмі. Щоб виправити проблему, слід трохи змінити свій раціон харчування, прибравши з нього продукти, що провокують таку проблему.

Дуже неестетично виглядають складки жиру на спині. Вони не Жирові відкладеннядозволяють підібрати обтягуючий одяг і красиву білизну. І якщо такий дефект поєднується ще й з жиром на стегнах, то в основному це говорить про те, що людина захоплена вуглеводами, з-за надмірного споживання якого організм змушений виробляти інсулін в надмірній кількості. Проблема вирішувана, варто тільки замінити «швидкі» вуглеводи на більш корисні, такі як фрукти, овочі і цільнозерновий хліб.

Жир в області грудей, верхньої частини рук і внутрішньої поверхні стегон повідомляє про надлишок естрогену в організмі. В основному, такий ефект дають оральні контрацептиви. Якщо з’явилася така проблема, потрібно негайно проконсультуватися з лікарем на тему підбору інших, більш відповідних засобів захисту.

Складки жиру, які «випливають» з поясу одягу, часом свідчать про порушення функції щитовидної залози, яке призводить до того, що тиреоїдні гормони сильно провокують відкладення жиру саме в зоні боків. Також слід звернути увагу на вживані солі важких металів, а вони можуть міститися навіть в зубній пасті, і в простій воді з-під крана. Треба прикласти всі зусилля, щоб вивести їх з організму.

Залишити коментар

*

Вгору